Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti néha nem mennétek el...

Ti néha nem mennétek el szívesen egy vadregényes, kanadai/alaszkai tájra, ahol a legközelebbi emberi lény is valami 300 kilométerre van?

Figyelt kérdés

Én sokat gondolkodom rajta. Lenne egy faházam, készítenék mindig télre tüzelőt tavasztól őszig, míg nem jön a hó.

Lazacot és hasonló halakat fognék a közeli folyókban és patakokban, vadásznék az erdőben puskával, ültetnék krumplit, amit aztán parázsban és hamuban megsütnék, mint valami pikniken, gyűjteném az erdőben a gyümölcsöket, málnát, vadhagymát, szedret, stb.


Teljesen jó lenne.


2015. ápr. 19. 20:55
 1/10 anonim ***** válasza:
hívjál meg! ;)
2015. ápr. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Legszívesebben egyedül élném az életem egy lakatlan helyen. De jó is lenne, csak hát éhen halnék, mert én aztán egyetlen állatot sem lennék képes megölni, sajnálnám őket. A növényeket, gyümölcsöket, stb meg sem ismerem, tuti megennék valami mérgezőt... szóval én nem sokáig élnék ilyen helyen. :D
2015. ápr. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szívesen elmennék ilyen helyre, de nem egyedül, hanem a párommal. Másra nincs szükségem, csak rá. Egyébként pont Alaszka kedvenc helye :) Nekem is tetszik, csak nyáron a rengeteg szúnyog eléggé elriasztó.
2015. ápr. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

én Kamcsatkába akarok menni

de van az a alaska railway v milyen műsor, ahol a vonat szedi fel a "vadonban" élő embereket, az tök jó , vagy ott az út a vadonba c film, az elég szomorú, de jól ecseteli az esetleges problémákat

2015. ápr. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Esetleg 3-5 napra. Én igazi városi lány vagyok:) Sokáig nem tudnám ezt élvezni.
2015. ápr. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Na, örülök, hogy ilyen sokan vagytok. :)

Mérgező növényeket pedig nem muszáj enni, vannak útikönyvek, amik jól leírják, hogy a helyi természetben mi ehető és mi nem. :)

2015. ápr. 19. 21:15
 7/10 A kérdező kommentje:

[link]


Ezek a helyek hogy tetszenek? :)


Érdemes amúgy a Google Maps azon alkalmazását használni, amikor a kis sárga emberkét bedobjátok az útra, ahol elhaladt a Google-autó és szétnézni a környéken.

Én nagyon gyakran csinálom, igazán szép tájak vannak. :)

2015. ápr. 19. 21:20
 8/10 anonim ***** válasza:
imádom Kanadát:)
2015. ápr. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

elàrulod a korod/nemed?


En is pont ilyen dolgokat terveztem a jövömben, s pont Kanada a Nagy alom


Nezd meg az Ut a vadonba cimu filmet


22f

2015. ápr. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
De. De nem egyedül,úgy nem hiszem,hogy túl lehetne élni. Dick Proennekehez is kijárt a testvére. Vannak ilyen terveim.
2016. jan. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!