Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csinaljak azzal, aki...

Mit csinaljak azzal, aki olyan bunko, hogy nem ír vissza?

Figyelt kérdés

Maganorakat adok, az egyik tanitvanynak irtam, hogy a jovoheten mikor lenne neki jo, mert hhozzajuk igazodom csak szeretem idoben megtudni a "beosztast" masfel napja irtam neki es folyamat elerheto a neten, de nem ir vissza es nem olvassa el. Egyre gyakrabban csinalja ezt, pedig en egyenes vagyok vele es szamithat ram


Mit kell ilyenkor csinalni? Kezdek merges lenni ra


2017. máj. 20. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:
17%

Fenyítsd meg!

Mennyi idős?Ha fiatal talán a szüleivel kellene lefixálnod az alkalmakat és a gyerek meg vagy megjelenik vagy nem.

Ha te mész oda akkor is állandó időpontot fixáltok majd méltóztatik szólni ha mégse jó ,a pénz persze fix ekkor is max új időpontot egyeztettek.


Ha idősebb és kúrál akkor mond neki,hogy terhes vagy,hagy parázzon.

2017. máj. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Fatal_3rror_ ***** válasza:
100%
Mondjuk lehet hogy nem Facebookon kellene irkálni, hanem fel kellene hívni telefonon.
2017. máj. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

lehet ő se tudja még a pontos terveit, azért odázza a választ. A nyár közelettével gondolom ez egyre gyakoribb lesz.

De amúgy.. hívd fel.

2017. máj. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nincss is meg a telefonszama, fel eve tanitom, eddig mindig facebookon vagy szemelyesen, mikor nala voltam egyeztettunk, de leggyakrabban a neten. Egyebkent adtam neki hazit is es azt mondta, hogy meg aznap elkuldi. Ez volt hetfon.
2017. máj. 20. 15:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Sz@rd le a fejét! Ha tudsz írj rá a szüleire, hogy nem tudod azt tanítani akivel nem tudsz kommunikálni. Még annyi ha majd jelentkezik nálad és épp akkor van időd akkor tanítod ha nincs akkor nem. Pénz ide vagy oda, nehogy már Te szaladgálj utána.
2017. máj. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!