Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van szüksége sok emberne...

Miért van szüksége sok embernek közhelyes, giccsesés életbölcsességekre meg ilyen motivációs vackokra?

Figyelt kérdés

2017. máj. 21. 09:16
 1/4 anonim válasza:
Mert birkák. Majd ez is leáldozik, addig a sok hülyét meg lehúzzák.
2017. máj. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A giccses, közhelyes életbölcsességes dumákat én sem bírom, viszont pár hónappal ezelőtt még megfelelési kényszerem volt, adtam mindenki véleményére, de éreztem, hogy ez így nincs jól. Több cikket is elolvastam, miért kell sz.rni mások rosszindulatú véleményére, köztük voltak persze ilyen bölcsességek is, és beláttam, hogy mennyire igaz. Nekem ez sokat segített, és mostanra felszabadultabb vagyok, és nem érdekel mások véleménye rólam.
2017. máj. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van, hogy jót fogsz ki, és feltölt. Ezek természetüknél fogva olyan dolgok, amikre csak emlékeztetni kell néha minket, és bármelyik gyerek tisztában van vele. Ha meg jókor ér utol egy olyan szösszenet, amit még megfogalmazni se akartál, pedig kellett volna, akkor simán kisebb katarzis kerülget. :-)
2017. máj. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
64%
Sok ember megelékszik ennyivel, kitölti a szellemi igényét az olyan közhely, hogy "ha mindent megteszel, sikerülnek életed álmai" és társai. Aztán telerakja vele a facebook üzenőfalat, hogy mindenki lássa, milyen nagy bölcs, közben szánalmasan nem veszi észre, hogy milyen gáz, amit csinál.
2017. máj. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!