Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen lelkivilága lehet...

Milyen lelkivilága lehet annak aki állandóan csak iylen zenéket hallgat?

2017. máj. 21. 19:34
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
2017. máj. 21. 19:35
 2/16 Jorck ***** válasza:

én inkább erre lennék kíváncsi


[link]

2017. máj. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
#2 Kábítószer vagy ilyesmi.
2017. máj. 21. 19:45
 4/16 anonim ***** válasza:
én is hallgatok mansont és nem másabb a lelkivilágom mint másoknak
2017. máj. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%

Semmi köze a lelkivilágnak a zenéhez. Egy depressziós, magát vagdosó, életkedvtelen ember ugyanúgy hallgathatja ezt mint egy jómódú, barátságos, humoros, boldog ember.

Nekem nincs semmi problémám, férjnél vagyok, jól élek, vannak igaz barátaim, de szoktam itt-ott hallgatni, mert egyszerűen tetszik és kész. Mellette szivesen meghallgatok akár klasszikus zenélet is. Nem kell a zenébe mindent belemagyarázni.

2017. máj. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
69%

A videó reprezentálja, megmutatja a mai világot:

A tinédszer megfelelni vágyását;

A média nyomását, hogy soha nem elég jó a tested, soha nem vagy elég jó;

Az internet veszélyes világát;

És az öngyilkossági hajlamot.

Ezekről a dolgokról szól maga a zene, ezekben próbál segíteni. Nem kell félreérteni, nem kell tanulmányozni, ha utálatot érzel iránta. Hagyd békén.

2017. máj. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Jorck ***** válasza:
100%

Jó lehet igazad van.. xD


Amúgy szerintem a lelki világa bármilyen lehet akárkinek, én itt ezzel a zenei ízlését nem kötném össze; nem venném figyelembe. Mindenkire másképpen hathat, lehet valakit épp megnyugtat v valakit felpörget stb.

2017. máj. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
#5 Ezzel nagyon nem értek egyet, én pont hogy mindig olyan zenét hallgatok amilyen hangulatom van és ezzel sokak így vannak. De hogy valaki csak és kizárólag ilyet és hasonlót hallgasson az szerintem nem túl bíztató.
2017. máj. 21. 19:51
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

@1

Az ordibálós részeket leszámítva egyáltalán nem egy elvetemült zene.Tudod,hogy amúgy egy társadalomkritika?Én inkább azoknak a lelkivilágát nem értem,akikről a szám szól: Akik senkik,de valakik akarnak lenni.Nem tehetségesek,de nagy lábon akarnak élni.

2017. máj. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Mondjuk az igaz hogy én másból is látom nála hogy valami nem oké, ez csak rátesz egy lapáttal.
2017. máj. 21. 19:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!