Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Még mindig nem fáj eléggé?

Még mindig nem fáj eléggé?

Figyelt kérdés

Már mindenkit elvesztettem aki fontos volt számomra, csak 1 ember maradt aki megért. Viszont most van egy lehetőségem, egy szó szerint életmentő lehetőségem. (már a létező összes módon kinyírtam magam gondolatban) Ha most ezt meglépem akkor én élem túl, Ő pedig nem.


Ti mit választanátok? Egy olyan életet ahol az egyetlen ember akit szeretsz az utál vagy -


Meg kell tennem, tudom, hogy ez a helyes döntés.

Akkor mégis miért ilyen nehéz változtani?


2017. máj. 21. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor most ezt még egyszer írd le, de ezúttal érthetően.
2017. máj. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
#1-el értek egyet. Ez így tényleg tök drámaian és durván hangzik, de semmi konkrétat nem mondtál. Ő miért ne élné túl, neked miért lenne életmentő az a valami, amiről egy szót sem írtál?
2017. máj. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Köszönjük ezt az értelmes kérdést. Próbáld meg újra.
2017. máj. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem a kérdező arra lenne kíváncsi hogy kinyírja e magát vagy azt akit szeret. Kérdező: lehet b@.meg ha nem tolnál ennyi kábszert te barom értelmesebben is tudnál írni...
2017. máj. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem fogd fel, hogy te vagy az álmodó ez pedig az álom. :D
2017. máj. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!