Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kell a facebookra...

Miért kell a facebookra minden 2ik párnak a gyerekéről fotót kitenni? Ettől ők többnek érzik magukat? Tényleg ennyi lelkiszegény ember van? : )

Figyelt kérdés

#Shhshsbs
2017. máj. 25. 13:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Az néha engem is fáraszt, hogy likolgatni kell hogy a gyerek igy meg ugy. Inkább rokonságnak lenne valo, a közösbe elég lenne egy egy aminek hírértéke is van. Pl megszületett, bölcsibe megy, stb, nem pedig eszik iszik alszik
2017. máj. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Így gondolom én is.Én a gyerek posztolgató emberkékről már le is vettem a követést,vagy aki nonatop azt posztolta töröltem is. Kérdezi,hogy miért? Mondom ne haragudj,de meguntam,hogy a lurkóddal van tele az üzenőfalam. Azóta hozzám se szól. :)
2017. máj. 25. 15:38
 13/13 anonim ***** válasza:
Én csak azt állitom, hogy "nem kérek x y tol értesítéseket". Törölni csak olyat szoktam, aki veszélyes. Pl beszól a képeim alá, vagy zaklat, terrorizál, stb
2017. máj. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!