Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » összetört az ágyam. Tök...

összetört az ágyam. Tök szomorú vagyok.8 évesen kaptam, és most 14 vagyok. Egy autós ágy volt. A szülinapomra kaptam. Apukám nem akarja megcsináltatni, hanem újat akar venni. Hogy kérjem meg hogy megcsináltassa? Szerettem az ágyam.

Figyelt kérdés
nem vok dagadt, csak 48 kg vagyok de nem volt benne rendes ágyrács. és az összeroppant :(
2017. máj. 25. 20:01
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Pedig nem valószínű, hogy a szüleid meg fogják csináltatni az ágyat. Nézz szembe a dolgokkal, és lépj tovább férfiasan rajtuk.
2017. máj. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
nem akarok "férfiasan" továbblépni, ezzel a szöeggel megtudtok örjíteni. Am meg már csináltatja is apu. elvileg lehet holnapra kész is van :)
2017. máj. 26. 17:52
 23/23 anonim ***** válasza:

Nem semmi faterod van, kérdező!

Egyébként, azt hogy ne gyerekeskedj, meg ideje felnőni, egy óvodás bőgőmasina is ki tudja mondani. Just sayin'

2017. máj. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!