Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális a viselkedése?

Normális a viselkedése?

Figyelt kérdés

Ha valaki beszól neki (teljesen jogosan), akkor azt mondja, hogy: "öhmmmmm jóóóóóó van, nyertél egy ingyen beszélgetést anyuuuuval"

Nem elhanyagolható tényező, hogy 18 éves (elvileg felnőtt férfinek számít ezzel a korral, gyakorlatban egy csecsemő) az illető.


2. kérdés: Hogy nevezik azt a betegséget amikor valaki azt hiszi, hogy mindent tud egy adott témáról/ szakterületről? (Valójában pedig semmit) Sajnos ebben is súlyosan szenved. ("TÖRTÉNÉSZ LESZEK" öhmmmm 4,8 az átlagom történelemből, hogy merészelitek lebecsülni a tudásomat?) ---> egy gyenge szakgimnáziumban, ahol annál a történelemtanárnál az 5,0 az alap.

Mellesleg 3 évig a 4-esért kellett küzdenie.


Említésre méltó, hogy ezek mellett kórós hazudozó, no meg persze szeretne folyamatosan a középpontban lenni.

Úgy nagyjából ennyi lenne, de tudnám még folytatni a sort...


Mi a véleményetek?



#anya #történész leszek
2017. máj. 26. 09:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Mi?? Most osztálytársról van szó? Leírhattad volna részletesebben hogy kiről/miről van szó, nem csak elkezded a közepén.

Most mi a kérdés? :D

Hogy normális e? Tapasztalataim alapján senki sem az, én sem, szóval kétlem, hogy ő az lenne.

2017. máj. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, osztálytársról van szó.
2017. máj. 26. 09:51
 3/8 A kérdező kommentje:
Na csak kihagytam valami fontosat...történelmen kívül minden fő tárgyból 2-es, így akar TÖRTÉNÉSZ lenni. Tudtommal egyedül a duplázással lenne esélye, de oda is 2 jó eredmény kell. A poén azzal folytatódik, hogy az ELTE történelem szakját (igen, ez egy bölcsész szak, de ő abban a hitben van, hogy történész lesz)jelölte meg. Komolyan mondom, mintha álomvilágban élne.
2017. máj. 26. 10:04
 4/8 anonim ***** válasza:

Oké, csak azt nem értem, hogy miért zavar ennyire Téged? :D

Kit érdekel ki hogy tanul és mi akar lenni?

Vagy ha ennyire zavar mondd meg neki, világosítsd fel róla, hogy így nem lehet történész.

Én a helyedben kiröhögném és nézném ahogy pofára esik. Vagy le se sz*rnám, mondja csak a hülyeségeit.

2017. máj. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szerintem téged is zavarna, ha naponta odabökné, hogy "ÉN TÖRTÉNÉSZ LESZEK"!
2017. máj. 26. 10:09
 6/8 anonim ***** válasza:

Hmm nem hinném, megkérdezném minden alkalommal hogy és kit érdekel? :D

Más hülyesége miatt miért én idegeskedjek?

2017. máj. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én az ilyet simán csak fsznak hívom.
2017. máj. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%

Lehet, hogy ő nyomi, de te talán méghülyébb vagy, hogy ezen felhúzod magad 😃

Szóval a helyedben a saját házam környékén sepregetnék...

2017. máj. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!