Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől alakul ki egy nőben az...

Mitől alakul ki egy nőben az androfóbia?

Figyelt kérdés
Jópár ilyennel találkoztam már, iszonyodnak a férfiak jelenlététől is, rosszul vannak a látványuktól, pl férfi divat cikkek alatt látom, hogy néhány nő odaírja, hogy: undorító.(face profillal)

2017. máj. 26. 11:11
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
Mutatnál ilyet?
2017. máj. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
0%
De szurnam az ilyen csajokat!
2017. máj. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem azért írják oda, hogy undorító, mert az is. A "páwák" nem férfiak, azoktól csak undorodni lehet vagy röhögni rajtuk.
2017. máj. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Harmadiknál a pont. Szerintem nem a férfiaktól undorodnak, hanem ezektől a kisfiúktól, akik azt hiszik magukról, hogy férfiak. Bár én nyíltan így nem mutatom ezt ki, de az ilyen "férfiaktól" szeretek távolságot tartani. Én inkább csak illedelmesen elutasitom őket.
2017. máj. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Androidos telefonoktól.
2017. máj. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Bakker én ilyennel nem találkoztam még, nőgyűlölő nővel és férfival viszont igen. Egy nőismerősömről hittem, hogy férfigyűlölő, de "csak" bántalmazta az apja és tart inkább az erősebb hangú férfiaktól.

Meg van egy ilyen régi horrorfilm is, azt hiszem Iszonyat a címe.

2017. máj. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem vagyok férfiellenes/gyűlölő/fóbiás, de néha nekem is kedvem lenne egyes férfidivat-cikkek (és egyes nőidivat-cikkek) alá írni, hogy undorító, mert az... nem azért, mert férfi, hanem mert tényleg undorító, maga, amit ráaggatnak egyes ízlésficamos dizájnerek a modellekre... gázmaszk kifutóra, férfiaknak csillámos rúzsozott száj...
2017. máj. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

A második valaszadó felé férfiak például az egyik oka.

Egy szexista társadalomban élünk, ahol a nőket csak használni akarják és uralni akarják, nem pedig partnerként tekintik. (tisztelet a kivételnek, bár én olyannal még nem találkoztam)

Bennem egyébként valószínűleg azért alakult ki az androfóbia, mert a környezetemben minden nőt elnyom a párja.

2021. okt. 31. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!