Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha ujra latnatok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ujra latnatok egy olyan szemelyt akit meg mindig szerettek, regi szerelmetek volt mit tennetek? Megvsokolnatok?

Figyelt kérdés
2017. máj. 6. 11:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Akivel szakítottam, nem véletlenül szakítottam. Nincs újrakezdés. Dehogy csókolnám meg, ez nem egy Disney mese, hogy egy csóktól minden megjavul. Az okok, amik miatt vége lett, ugyanúgy előjönnének. Nálam nincs újrakezdés.
2017. máj. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha régen láttam leblokkolok, ha még nem is látszik rajtam.
2017. máj. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Velem pont a múlt pénteken történt meg az, amit kérdezel. 2010-ben láttam utoljára. Akkor minden lehetett volna, de nem lett folytatás, és nem rajtam múlt. Amikor most újra megláttam, nagyon megörültem neki, átöleltem, és megcsókoltam. Jó hangulatban telt az este, sokat beszélgettünk, nevettünk, aztán újra elbúcsúztunk. Örülök, hogy így történt.
2017. máj. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem sajnos be nem teljesedett szerelmem tunt el 4 eve az eletembol.

Nem valtunk el sehogysem, mert csak felkapta a vizet hogy nem vettem eszre az utcan es nem koszontem.

Azota annyit tudok rola hogy kulfoldre ment, jelenleg szlovakiaban el a parjaval.

A csaladja, baratai itt elnek, tehat eselyes hogy osszefutunk valamikor.

Bennem megallna az uto, leblokkolnek. Ha lenne lehetosegem kikerulnem.

Ha nem, akkor elsetalnek mellette, nem tudom koszonnenk e egymasnak.

Masik. Ha mondjuk megallitana, es beszelgetne velem, megolelnem, es elhivnam kajalni.

Amibol biztosan rengetek csok lenne.

22L a paciens 30F

:)

2017. máj. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Velem nemrég történt ez meg. Több mint 5 éve nem láttam. Nagyon hirtelen szakított (első nagy szerelem) sokáig tartott míg túltettem magam rajta. Mikor most megláttam teljesen leblokkoltam, megszólalni se tudtam kb
2017. máj. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Próbálkozott az exem csókkal de félreforditottam arcom, puszi lett belőle. Bennem volt a ...sértettség, vagy hogy velem ne szórakozzon. 2.szakitás után találkoztunk egyéb ügyben.
2017. máj. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Próbálnék közeledni, és figyelném a reakcióit - aztán attól függ...
2017. máj. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Furcsának tartanám ha bárki is azt gondolná hogy az egy jó ötlet.
2017. máj. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!