Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szoktátok nézni az exetek/...

Szoktátok nézni az exetek/ régi szerelmetek facebook adatlapját?

Figyelt kérdés
Ha igen, milyen érzést kelt bennetek, ha láttok róla egy új képet? Milyen gyakran nézitek?
2017. máj. 27. 21:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
68%
Néhanapján megnézem (évente 1-2X), puszta kíváncsiságból. Semmi különös érzést nem vált ki belőlem, ha szakítok valakivel, azt le is zárom magamban. Rosszmájú megjegyzéseim sincsenek a következő pasijairól, ő is továbblépett, nekem is van másik barátnőm, az élet megy tovább és kész. Elég csúnya volt a szakítás, de már annyira se érdekel, hogy haragudjak rá. :D
2017. máj. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
90%
Én a nem viszonzott, vagy a majdnem összejött jellegű emberek adatlapjait szoktam nézni, főleg, amikor még friss a dolog, aztán egyre ritkábban. Néha, van, hogy feldob egy nevet a Facebook,és inkább továbbgörgetek,mert még fájdalmas, de nem akarom törölni, mert alapvetően jót gondolok az illetőről.
2017. máj. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) jó tudni, hogy nem vagyok ezzel egyedül :D
2017. máj. 28. 11:58
 14/14 anonim ***** válasza:
Itt vajon mit lehetett lepontozni?
2017. máj. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!