Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Min és hogyan tudnék változtatni?

Min és hogyan tudnék változtatni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok túl beszédes, se közvetlen. Nem az a baj hogy nem próbálkozom, egyszerűen a körülöttem lévőknek úgy látszik kevés az amire én képes vagyok. De tény hogy legtöbbször inkább kerülöm az olyan helyzeteket amikben tudom hogy nem vagyok jó. Ezért nem tudok beszélgetni idegenekkel. Teljesen leblokkolok, full vörös leszek, remeg a hangom..meg annak a töredékét tudom csak kinyögni amit szeretnék, vagy kéne. Az emberek általában azt hiszik hogy bunkó és/vagy flegma vagyok, de én tényleg próbálkozok nem annak lenni. Meg nem is érzem hogy egy-egy helyzetben mit csinálok rosszul ami után bunkónak titulálnak.
2017. máj. 29. 16:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Hagyd el ezt a frusztrációt. Csak próbálj meg természetesen beszélni. Próbálj meg közös témát keresni. Esetleg valami olyat ammiben Te jó vagy a másik félt meg érdekli.

Régebben én is ilyen voltam, de mostanra már egész feloldódtam. Jó mondju új társaságban még mindig nehezen tudok beszélni, de a kollégimmal már semmi probléma. :)

2017. máj. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod
2017. jún. 1. 16:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Törekedj legjobbra. Ez több beszédet jelent, mint most. Ha mindennek legjobbat akarod, beszélj többet.
2017. jún. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!