Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sok a cigány a faluban és...

Sok a cigány a faluban és mindig belém kötnek az utcán, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ha csak egy kettő lenne meg tudnám verni de ezek 8-10 fő s bandákba járnak

2017. máj. 29. 17:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
55%
Költözz el.
2017. máj. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
De még csak 14 éves vagyok
2017. máj. 29. 17:29
 3/21 anonim ***** válasza:
80%
Járj valami harcművészet oktatásra vagy boxolni.
2017. máj. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
35%
Barátkozz össze párral és akkor nem fognak bántani.
2017. máj. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
És hogy barátkozzak össze velük?
2017. máj. 29. 17:37
 6/21 anonim ***** válasza:
95%

Felesleges is bármit tenni... ha hivod a rendőröket, akkor ugyanúgy csesztetnek, sőt lehet le is szúrnak... ha véletlen beviszik őket estére már kint is vannak....

Ha Te/Ti veritek meg, és ők hívják a rendőrséget, akkkor abban biztos.lehetsz, higy kisbusszal fognak jönni, és abban is biztos lehetsz, higy örizetbe mész. Ha kijösz ugyanaz lesz, bosszú....

Marad a megszoksz vagy megszöksz...


Saját történet.... a beltenyészet egyik tagjának 5 (!) Ügye van folyamatba, az egyik felfegyverkezve elkövetett garázdaság (!)... szabadlábon van... nos ez a gyerek engem egyszer megtalált, belém kötött, fenyegetett... kapott egy paraszt lengőt... a cigányasszony visítva hívta a rendőröket, higy én megfogom ölni.... bla bla bla...

12(!) Rendőr jött ki.... sose volt ügyem, munkám van, adózok... persze bilincsbe vittek el és súlyos testi sértés .. bla bla bla... persze cigány oldalról volt minden... higy én késeltem meg stb...

Mázlim volt a térfigyelő kamera, azon látszódott minden, természetesen az ügyet lezárták, nem lett semmi, mert jogos önvédelem volt.... a felvételen látszódott, hogy a cigány több emberbe belekötött....

Nos nekem akkor ugrott a munkám, költöznöm kellett, mert persze halálosan megfenyegettek, de a lényeg, hogy ő továbbra is kapja a segélyt, és vigan el van kint.....

De senki ne legyen rasszista.... szeressétek őket.

2017. máj. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Ezek csak a cigányokat tűrik magjtk melett
2017. máj. 29. 17:39
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha sok van a faluban, akkor csak ismersz valakit közülük?

Én is laktam olyan környéken, ahol voltak. Volt egy jó barátnőm is, így sose bántottak. Nem mindenki gázos közülük sem.

2017. máj. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
16%

Tévedésben vagy egymást sem bírják, de ha egy fehér kicsit odaver nekik akkor bezzeg összefognak, meg jön a rasszizmus duma. Beszélj a szüleiddel, hogy nem e tudnátok családostól eltűnni onnan.


Ez olyan mint a nyuszi vicc ha van rajtad sapka megvernek ha nincs rajtad sapka megvernek.

Szar ügy de nem tehetsz semmit.

2017. máj. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Semmit! Ne állj le velük, mert úgyis tülerőben vannak. Próbáld meg őket minél jobban elkerülni. Egy önvédelmmi sportot tényleg nem árt elkeznedi.
2017. máj. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!