Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A vőlegényemmel kertes házat...

A vőlegényemmel kertes házat szeretnénk vásárolni de olyan kisebb faluban vagy vidéken ahol cigány meg nem tette be a lábát. Létezik még ilyen valahol Magyarországon? Koszi előre is.

Figyelt kérdés
2012. máj. 14. 09:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
70%
Zebegény.Ott ki is van írva az állomás falára, hogy:CMÖ, azaz cigány mentes övezet.
2012. máj. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem ilyet nem találsz.
2012. máj. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
72%

Ahol nincs "helyi" cigány, oda a környező helyekről járnak be a rosszabb fajtából.

Én azt mondom, inkább legyen 1-2 _normális_ helyi roma család, mint hogy a környékbeli mocsok járjon át állandóan lopni/rabolni/randalírozni. (a normális helyi cigányközösség jobban kordában tudja tartani a deviáns cigányokat, mint a többségi lakosság, mert a romákat nehéz lerasszistázni ilyen esetben).

2012. máj. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Csongrád megyében még van egy néhány cigány mentes település.
2012. máj. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Környékünkön Harta és talán Apostag ilyen.
2012. máj. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Csongrád megyében? Melyek azok?
2012. máj. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
49%

Egyébként én is azt vallom, ha a közvetlen környezetedben élnek közülük olyanok, akik "normálisak", van igényük a tisztaságra, a szépre, a jóra, akkor azokkal a családokkal normális kapcsolatot kell (és célszerű) kialakítani. Ha ez megvan, akkor ettől kezdve nemcsak nagyon rendesek tudnak lenni veled szemben, hanem ha úgy adódik, a "fajukhoz tartozó" veled szemben ellenségesen fellépőkkel szemben meg is védenek.

Hidd el, közöttük is vannak rendes emberek, csak emberszámba kell venni őket.

2012. máj. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
6-0s! Csongrád megyében viszonylag cigánymentes a megye nyugati része, monjuk Öttömös, Pusztamérges, Ásotthalom, Mórahalom, Ruzsa, Domaszék, stb. Ezeken a településeken nem játszanak szerepet a cigányok.
2012. máj. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 tetris ***** válasza:
93%

Apostag a világ legcsodálatosabb helye!!!!!!!!! Takaros, tiszta kis falu, kedves emberek, rendezett állapotok.

Zebegényben tényleg nem láttam még kormosokat. Telkünk van arrafelé a Duna partján.

2012. máj. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
43%

Köszi, ezt nem tudtam, pedig itt élek Csongrád megye északi részén!

Hogy mik vannak? Vagy éppen mik, kik nincsenek? Meg sem gondoltam volna! Egyébként én egész jól elvagyok velük. Talán szerencsém van, olyan házban lakok, ahol van néhány ilyen család a rendesebbje közül, és igazán nincs velük semmi gond.

2012. máj. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!