Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért szekál a fiú osztálytársam?

Miért szekál a fiú osztálytársam?

Figyelt kérdés
A kérdést Kommentbe írom.

2017. máj. 30. 18:55
 1/4 A kérdező kommentje:

8.osztályba járunk

Van egy fiú, én úgy vettem észre a viselkedéséből hogy kedvel mint osztálytársat és nem utál. Ma volt egy tesi óra, a lányok röplabdáztak a fiúk fociztak a másik térfelen, a röpilabda átgurult hozzájuk az a fiú pedig a gumilabdát a szemembe rúgta úgy hogy elkezdtem sírni és az öltözőbe kísért a barátnőm, a fiú mondta hogy véletlen volt nevetett és mondta hogy jól esett neki,( azért volt ilyen utálatos velem meg a barátnőmmel mert mi akartunk hetesek lenni, de végül ők lettek. mi maradtunk fent szünetekbe amikor ők akartak)és egész nap beszólogatott nekünk meg gúnyolt hogy 'hetesek' üvöltve meg utánozott engem mert azt mondtam hogy 'biztos hogy nem' megyünk le.

és ezt utánozgatja meg üvöltözi az osztályba.Az összes fiú nyalja a seggét és 1-2 lány is. Mit csináljak? Elegem van belőle.

2017. máj. 30. 18:56
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt kifelejtettem: Egy Lány osztálytársam aki a fiúnak a barátja még védte őt, és mondta hogy jaj nem direkt volt meg ilyenek meg hogy azért csinálta mert alap járaton utált engem. de én nem így vettem észre mert tesiórákon inkább nekem passzolta a labdát minthogy kidobott volna, én is ő is passzolgattunk 1x-2x, meg kérdezte egyszer hogy kell a labda? aztán odaadta nekem. eddig semmi baja nem volt velem. Most meg ilyen.. Miért? Mit csináljak?
2017. máj. 30. 18:58
 3/4 anonim ***** válasza:
26%
Szerelmes beléd!
2017. máj. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Gyökerek Gyöngye.
2017. jún. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!