Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egyik osztálytársam sejti,...

Egyik osztálytársam sejti, hogy meleg vagyok és szekál miatta. Hogyan tudnék ellene fellépni?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki szerintem tudja, hogy meleg vagyok és folyfon beszólogat, mindenféle megjegyzéseket tesz rám.

Meg tesi óra előtt odajött hozzám, levette a pólóját és kérdezte, hogy bejöne-e nekem, hogy kockahasa van. Direkt figyelmen kívül hagytam, mire mondta, hogy legyek is csam irigy, nekem ilyen soha nem lesz.

Olyan is volt, hogy egyik szünetben arra kért, hogy csókoljam meg az egyik haverját és amikor elutasítottam, mire ő elkezdett lökdösni és mondta, hogy tudja pontosan, hogy én "miféle vagyok", nagyon rosszul titkolom, csak rám kell nézni és mindenkinek nyilvánvaló.


17/F


2016. okt. 2. 23:42
 1/10 anonim ***** válasza:
6%
Kérd meg, h ne tegye.
2016. okt. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem sulykold neki azt a nyilvánvaló tényt, hogy kritikán aluli a viselkedése. Egyébként ha engem valaki leb*ziz, én azzal szoktam visszavágni, hogy "csak nem randizni akarsz velem? Mert ha nem, akkor nem tudom, miért izgat annyira a szexualitásom". De ez inkább csak érettebb, felnőtt emberek szemében alázná meg őt - az osztálytársaid, ha ugyanolyan gyerekesek, mint ők, csak beismerésnek vennék, és becsatlakoznának a szekálásba. (Ha pedig nem, és csak ő ilyen gyökér, akkor meg úgy alázod meg, ahogy akarod.)
2016. okt. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%

Lehetsz aggresszív, visszaszólsz neki durvákat, és letagadhatod, hogy a fiúkat szereted.

pl: "Nem nem vagyok az, de ha akarod bebizonyítom, és meg.. any.. ap.. hátán"

Ez szerintem segíthet, ha nem zavar, hogy letagadod ezt a dolgot. De akár be is vallhatod, és ugyan úgy lehetsz aggresszív. pl: "Igen, és akkor, most verjem be a po*ád?"

Az iskolás évek szörnyűek, engem sokszor kifogtak. Visszagondolva, csak keménynek kellett volna lennem.

2016. okt. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Na jó, első példa durva lenne.

Csak olyan enyhébb durva szavakat használj.

Ne az erőszak legyen a lényeg, hanem a határozottság, a megfélemlítés. Amit csak megérdemel, ha ilyen.

2016. okt. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Előző: ezek az ötletek csak akkor működnek, ha a kérdező tényleg meg tudja verni a csávót egy nyílt verekedésben (ha nem, akkor ez a lehető legrosszabb választás), és ha nem gond, hogy mindenféle fegyelmi ügybe kerül a verekedés miatt.
2016. okt. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha már valaki piszkál valakit, az nem fog leállni szép szóra. Hacsak nem alapból ilyen bunkó stílusban beszél majdnem mindenkivel. Akkor megvan rá az esély, de arra is, hogy mégjobban rákezd.
2016. okt. 3. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
59%

Ha megverik egymást, az igazgató elé kerülhet az ügy, és akkor az egész suli megtudja, mi volt a verekedés tárgya.


Amúgy a kérdésből is eléggé rád ismernek, szóval most már az is biztos lesz benne, aki eddig nem volt az.

2016. okt. 3. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
60%

Az osztálytársad egy undorító diszkriminatív ge*c*i.


1. Ha valakit meg akar csókoltatni veled mond ezt bátran:

"Nem csókolom meg, mert róla is azt hinnék, hogy meleg. Engem lehet, hogy le akarsz járatni, de a barátodat ilyen f*a*szság miatt ne járasd le!"


2. Ha dicsekszik a testével, mond ezt bátran:

"Valóban izmos a tested, és ezt attól függetlenül mondom, hogy meleg lennék. Ugyanis tényleg izmos. De tényleg sajnállak, hogy ezt olyan kevesen mondják neked, hogy bu*z*inak hiszed azt, aki kimondja."


Ezek elég szelídek. Gondolkozz még te is ilyen ütősebb visszaszólásokon. Azt meg szard le, hogy mit gondol rólad egy kötekedő sz*a*rházi. Te legyél kedves mindenkivel.

2016. okt. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha mindenkinek nyilvánvaló, hogy meleg vagy, akkor nem kell titkolni. Ha valaki direkt szekál, akkor annak meg olyat kell visszaszólni, ami miatt ő érezné magát kellemetlenül.

Pl. ha mutogatja magát, hogy ő milyen jó teste van, akkor mondhatod neki, hogy "bocs, de te meg se ütöd a szintet, nekem ennél a sokkal jobb testű pasik jönnek csak be..."

Ha ilyeneket mondd, hogy csókolj meg valakit, akkor meg: "Csókold meg te, ha neked annyira tetszik! Úgy látszik neked jár ilyen b*ziságokon az agyad!" Amúgy hétszentség hogy az osztálytársad sem heteró, ha ennyire rá van izgulva erre a meleg témára, hogy folyton felhozza.

2016. okt. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
59%

Hasonló felismeri a hasonlót.


A kis szekálód elakar pusztítani, mert zavarja a tudattalanja.


Én nem piszkálnálak meg, de ő piszkál, mert megpiszkálna.


100%, hogy bevenné a szájába.



Vállad be, ami vagy, és ébreszd fel a kis szekálódat, hogy valójában gerjed rád.


A normális hetero férfi hányingere van a melegektől s nem aggressziót kellt bennük.


Nota Bene

2016. okt. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!