Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A zárkózottabb fiúk milyen...

A zárkózottabb fiúk milyen módon mutatják ki, ha tetszik nekik egy lány?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki elég gyakran szokott engem nézni, manapság egyre többször, volt már olyan is, amikor még talán szemeztünk is. Mindig mosolyog rám, van amikor tudja állni a tekintetemet, de néha elkapja, lesüti a szemét, és ilyesmik. Viszont ezen kívül nem igazán érzem azt, hogy tetszenék neki. Vagy az ilyen csendesebb, félénkebb srácok fordítva vannak bekötve, vagy mi? Csak mert azt vettem észre, hogy akitől nem akar semmit, maximum baráti viszonyt, azzal elég jól elvan, beszélget vele, ilyesmik. Velem is jól szokott szórakozni, de csak ha kisebb társaságban vagyunk (ezalatt max. három főt értek :D), vagy ha csak kettesben, ami azért ritkán szokott előfordulni. Viszont amikor ilyen van, akkor nagyon kedves, gyengéd, valamikor igen udvarias is. Hasonló tulajdonságokkal rendelkező fiúk, vagy bárki, aki ilyet tapasztalt, és tudna tanácsot adni, légyszi segítsetek!

16/L



2017. máj. 31. 17:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha neked amúgy tetszik, légy kezdeményezőbb, az gondolom felbátorítja a "bevallásra", ha valóban ott van.
2017. máj. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Na szóval, hogy igen jellemző egy visszafogottabb, zárkózott fiúra ez a viselkedés mikor szerelmes.


Engem pl körülírtál anno így ment.


És a legnagyobb kërdések a fejében:


Hogy érdemelném meg ezt a lányt?

Biztos van valakije az nem hogy én legyek aki bejön neki.


Ezeken segíthetsz neki átvergődni.

Ő nehez tesz első lépést hiába illene hog ő kezdje nem megy neki.

2017. máj. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

köszi az értelmes választ :)

és szerinted miért van az, hogy még akkor sem lép, ha mondjuk sokszor keresem vele a beszélgetési lehetőségeket, vagy hasonlók?

2017. máj. 31. 19:03
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Mert én sem lépnék, egyszerűen akkora álma egy barátnő, hogy nem tudja elhinni, hogy megvan.


Sajnos itt még neked kell vhogy rávezetni

Utána meglepődsz milyen okés a gyerek nyugi.

Tedd egyértelművé, hogy bejön de mégse nyomulj.

Pl beszélgess vele négyszemközt és hozd fel a témát, hogy milyen sok nagyszájú fiú van és kár h a lányok hisznek nekik

2017. máj. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
hű, köszi a válszt, kedves utolsó kommentelő, sokat segítesz :))
2017. jún. 1. 14:58
 6/15 anonim ***** válasza:
Nyálbuborékot fújnak a kiszemelt lány közelében...
2017. jún. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Sehogy sem.

Ezt úgy írom, hogy magamból indulok ki. Önbizalomhiánnyal küzdök, igaz, már elértem sok dolgot, de el nem tudnám képzelni, hogy a nekem tetsző csajnak miért tetszenék.

(Mindezt úgy, hogy nincs gond a komminikációmmal, sok emberrel találkoztam mostanában, stb de mégis)

17f

2017. jún. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Fuu és akkor lehet, hogy tetszem neki, csak egyszerűen ő is úgy gondolkozik, mint te? Esküszöm, tényleg, mintha teljesen fordítva lenne bekötve :) és ezt nem rosszindulatból, csak csodálkozom, hogy akkor az is lehet, hogy teljesen félreismertem... na meg az is, hogy sosem jövünk össze, még akkor sem, ha tényleg mindketten tetszünk egymásnak... ami azért durva. És amúgy köszönöm a válaszod :)

2017. jún. 9. 19:30
 9/15 anonim ***** válasza:

#8 Próbálj hozzá közeledni, vagy nem tudom.

Nekem tetszés/nemtetszéstől függetlenül, ha a való életben pl valaki ismerős rámköszön, és megkérdezi hogy vagyok, vagy

esetleg rámír fb-n, hogy pl "nincs xy tanár" vagy akármi...

#7

2017. jún. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Próbálkozom folyamatosan :D

Ráírni is szoktam néha, olyankor kedves, bár még chatelésnél is nagyon minimalista és szűkszavú. De visszaír, meg ilyesmik. Viszont ő sohasem ír rám.

2017. jún. 10. 10:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!