Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem lehet a mai világban...

Miért nem lehet a mai világban kedvesnek lenni? Miért akarnak kihasználni rögvest amikor látják, hogy kedves vagy?

Figyelt kérdés
Miért ilyenek az emberek? El kell fogadni, hogy az emberek egyszerűen szarok?
2017. jún. 1. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Rossz társaságban mozogsz!!!!
2017. jún. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 SZOTYEE8 ***** válasza:
Szerintem tévhit igenis lehet kedvesnek lenni én speciel kedvesen fogadok mindenkit aztán párpercen belül kiderül hogy milyen ember az illető hogyan kell hozzáállni
2017. jún. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

2


Nem erről van szó, hanem arról, hogy nagyon sokan visszaélnek vele és megpróbálnak kihasználni, munkahelyen elvégeztetni veled az ő munkájukat meg sok minden gazság.

2017. jún. 1. 19:42
 4/8 anonim ***** válasza:
Készségesnek lenni nem azt jelenti, hogy hagyod magad kötélen rángatni. Más a kedvesség és más a készségesség. Tanuld meg a különbséget.
2017. jún. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem tanácsokat kérek, szerintem velem nincsen komolyabb gond. Én most tényleg arról szeretnék beszélni, hogy miért ilyenek az emberek? Lehetne inkább rájuk fókuszálni most, mint rám? Köszönöm előre is!
2017. jún. 1. 23:07
 6/8 anonim ***** válasza:
Sok lány a kedvességget összetéveszti a nyomulással(pedig semmilyen hasonló szándék nincs ez mögött). Egy fiúnak ha egy lány dícséri, érdeklődik iránta az zöld utat jelent, azoknál is akik kapcsolatban vannak. Ők esetleg csak játszanak a szavakkal. Azért írom ezt le, mert nem egyszer hallottam már ezt a kérdést hihetetlenűl magával ragadó lányoktól. Egy fiúval is, és fiú esetében is a reakciók másak, mert mást láthatnak bele. Nem kötekedni szeretnék, csak nálad mi az hogy kedvesnek lenni vagy egy fiúval?
2017. jún. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

6


Figyelj én srác vagyok és nemektől függetlenül tettem fel a kérdést. Nem udvarlási szándékra utalok, hanem úgy általánosan értem. Ha kedves és rendes vagy a körülötted levőkkel, akkor általában lelkiismeret furdalás nélkül igyekeznek minél több terhet rád róni, a nyakadba sózni és emellett nem gondolnak arra, hogy jó lenne ha engednék ha te is haladnál felfele a ranglétrán, ne folyton csak alattuk légy, annak ellenére, hogy már több munkát végzel el mint ők és már legalább annyira érted munka részleteit mint ők. Most speciel a munkahely példáját hoztam fel, de ez a kérdés érvényes az osztályközösségre is suliban, vagy egyetemen. Vagy bárhol máshol, ahol az emberek csoportokba szerveződnek.

2017. jún. 2. 19:17
 8/8 anonim ***** válasza:

Tudom miről beszélsz, sajnos nálunk nagyon ezzel a mentalitással lehet találkozni mindenhol. Én is rengeteget agyaltam ezen, és tényleg akkor fogsz tudni csak előrébb jutni ha elfogadod hogy az emberek szarok.

Járj nyitott szemmel és ha esetleg találsz valakit aki viszont nem, annak meg segíts ahogy tudsz.

2017. jún. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!