Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak a vágásokkal a...

Mit csináljak a vágásokkal a karomon?

Figyelt kérdés

17/F

Kb 3-4 hónapja vagdostam magam az alkaromon egy párszor.

Sajnos azóta is tisztán látszódik és mivel idióta módon sorban vágtam, ezért egyértelmű, hogy mi miatt is vannak ott.


Nem nagy hegek, sőt a hegek pont, hogy nagyon kicsik, de még mindig piros körülöttük a bőr és emiatt nagyon feltűnő.

Főleg, hogy itt a nyár... még ma is kénytelen voltam pulcsiban lenni de már többen rákérdeztek, hogy miért nem vetem le.. Ha levetem akkor pedig a vágásokra kérdeztek volna rá, ami még gázabb..


Mit csináljak?

Olvastam, hogy krumpli levével ellehet tüntetni, próbálkoztam, ez nem jött össze..

Idegen között merem mutogatni, csak itthon/ismerősök között nem.


2017. jún. 2. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
bőrgyógyász
2017. jún. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én hosszúujjú pólókat veszek, már én is rég csináltam, és alig látszik, de még mindig rossz ha visszagondolok ahogy a karomra nézek. Próbáld ki, jól is néz ki meg szellőzik is. :)
2017. jún. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha bekened neogranormonnal a heget gyorsabban leszárítja vagy ha nem olyan nagy területen van akk ragtapasz
2017. jún. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, neked miért kérdezik meg, nekem tele van a karom hegekkel, de nem takargatom, szinte mindig rövidujjúban vagyok, néha olyan helyzetbe kerülök, hogy láthatnák a többiek, de az évek alatt még egyszer sem vették észre, vagy nem érdekli őket.

Te se foglalkozz a hegekkel, megpróbálhatod elrejteni, eltüntetni valami csodaszerrel, de nen hiszem, hogy amint leveszed a pulcsit, mindenki körés gyűlik, hogy megcsodálja.

2017. jún. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha a pulcsi zavar, akkor próbálj meg szerezni kötszert, és mond, hogy ínhüvely gyulladásod van, csak odáig felkúszott a fájdalom... Csak lesz aki elhiszi...

Vagy esetleg szerezz egy kis korrektort (Bár kicsit furán fognak rád nézni, ha megtalálják nálad) és azzal fedd el...

Vagy tegyél rá ragtapaszt néhányra, ahol jobban látszanak a vágások (mondván hogy csúnya horzsolás), és akkor mondhatod, h irritálta a bőrödet a ragtapasz, és azért vörös...

Egyenlőre ennyi jutott eszembe, remélem segített...

2017. jún. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!