Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan rejtsem el a vágásokat...

Hogyan rejtsem el a vágásokat és a hegeket a karomon? 13/L

Figyelt kérdés
Vagdosom magam.Anyukám már régebben észrevette,megígértem,hogy többet nem csinálom.Egy ideig nem is csináltam újból.De már nem bírtam tovább és muszáj volt kitöltenem a fájdalmamat.Hogyan rejtsem el,hogy szüleim és az osztálytársaim ne lássák? Kérlek titeket,csak normális válaszokat.

2015. márc. 16. 17:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
0%
Egyszerűen ne vagdosd magad és nem lesz mit rejtegetni. Ha élvezed a fájdalmat, találhatsz más módszereket is, amik nem hagynak nyomot.
2015. márc. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
36%
Ez mire jó? Sohasem értettem. Egy normális ember pont, hogy a fájdalmát akarja megszüntetni, vagy tompítani. Te meg pont ellenkezőleg cselekszel.
2015. márc. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Pl micsodát? Már több,mint 1 éve vagdosom magamat.Egyszerűen csak így tudok megnyugodni...
2015. márc. 16. 17:29
 4/22 anonim ***** válasza:
Legyél kreatív... A lényeg, hogy ne csinálj semmit, ami nyomot hagy vagy veszélyes.
2015. márc. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 manó1235 ***** válasza:
Pl sok karkötő ha a csuklódon van, de ne csináld mert heg lesz belőle és meglátszik sokáig.
2015. márc. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
47%
Minek rejtegetni? Vállald csak magad!!!!!!!
2015. márc. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Próbáld meg alapozóval.

Amúgy meg tényleg ne vagdosd magad mert sok idő mire elmúlik és nagyobb leszel tök ciki lesz ha megkérdezik, hogy mi az te meg csak hebegsz-habogsz mert ugye megmondani nem fogod, hogy vagdostad magad.

2015. márc. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
25%

Véget érhetne már ez a divat tinilányoknál...

Hülyeség vagdosni magad, szokj le róla.

Nem tartom etikusnak, hogy tanácsot adjak neked, de elég buta is vagy, ha nem találsz magadon érzékeny, nem látható helyeket a testeden. Olvass utána, hogy prostituáltakat hogy büntettek.

2015. márc. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
"1 éve vagdosom magamat.Egyszerűen csak így tudok megnyugodni..." Keress orvost!
2015. márc. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Mikor leszel 14?
2015. márc. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!