Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire nehezíti meg az...

Mennyire nehezíti meg az életem, hogy van tetoválásom az egyik karomon? 19/f

Figyelt kérdés

Amikor megcsináltattam, sok ismerősömtől hallottam, hogy így nem fognak sok munkahelyre felvenni. Nem kell amúgy nagyon brutális dologra gondolni, meg semmi félreérthető dolog nincs rajta.

Csak mert most érettségiztem és nem megyek egyetemre, így keresek munkát. Azért tettem fel a kérdést mert az ismerőseim szavai hallatán eléggé elbizonytalanodtam.


2016. jún. 29. 22:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha olyan munkád lesz ahová elég egy szimpla érettségi,hidd el nagy ívben lesz.rják,hogy van -e tetkód.

Egy diplomás állásnál már problémásabb lehet.

2016. jún. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha engem egy tetovált orvos kezelne, annyira nem érdekelne. A tudására kapta a diplomát, nem a kinézetére.


A testvérem nemzetközi sminkes cégnél dolgozik, ott örömmel veszik az extrémebb külsőt, pedig nem csak extrém emberek járnak oda.

2016. jún. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Munka és egyéni mentalitás befolyásolja. Szerintem a legtöbb helyen egy szolid tetoválás már semminek sem az akadálya, pláne ha el is takarható helyen van. Persze vannak kivételek, de ma már azért felvilágosultabbak az emberek.
2016. jún. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Haha, én taktikus voltam (nekem is a karomon van) és az interjúkon hosszú ujjúban jelentem meg, így a jelenlegi munkahelyemen is csak az első napomon látták meg. Megkérdezték, hogy mit szimbolizál és ennyi. Itt több embernek is van tetoválása (diplomás hely) és senkit nem érdekel. Érdekes módon, szerintem pont a diplomás helyeken nem kellene ezen szívózni, mert feltételezném, hogy intelligens emberek dolgoznak ott és tudják, hogy a tetoválás nem determinálja az ember munkavégzésének minőségét.
2016. jún. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én egy nagy cégnél vagyok, nálunk ha el lehet takarni, akkor nem gond. Olyan helyeken probléma leginkább, ahol fontos a megjelenés, pl bankban. Ott nagyon szigorúak a külsőre vonatkozó előírások, meg hotelekben, de pl egy Back Office jellegű munkánál ha nem túl durva, nem szokott baj lenni.
2016. jún. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!