Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan magyaráznád egy ilyen...

Hogyan magyaráznád egy ilyen ember lélektanát?

Figyelt kérdés
Olyasvalaki, aki folyton olyan képeket tölt fel, amin "boldogan, mosolyogva" együtt van a párjával, olyan idézeteket ír ki, amikben arról áradozik, hogy a párja számára a minden stb, valamint feltűnően szerelmeskedik vele nyilvánosság előtt ... valójában egy nagyon magányos ember, ugye? :(

2017. jún. 2. 21:37
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Miért lenne magányos? Nem látok összefüggést.
2017. jún. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát mert azt akarja láttatni, hogy mennyire boldog és örömteli, de közben lehet, hogy pont az ellenkezője. És, mivel nem tudja ezt a "problémát" megoldani, ezért becsapja önmagát és másokat is.
2017. jún. 2. 21:46
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet kapcsolatfüggő inkább, és kapott egy jókora adag dopaminlöketet.
2017. jún. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem kényszeresen bizonygat valamit. Leginkább azt, ami nem létezik.
2017. jún. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem inkább te vagy irigy és magányos
2017. jún. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
95%
Jó pár embertől hallottam már, hogy akik egy boldog életet pakolnak ki a közösségi oldalra, azok igazából nem boldogok. Az inkább a irigységből ered. Miért ne lehetnének boldogak? Ha egy bajnok futó kirakja az érmeiről a képeket, akkor igazából nem is kapta meg az érmeket? Kb. hasonló szintű az összefüggés.
2017. jún. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Lehet ebben valami, hogy akik minden xart kiposztolnak, közben meg nem igazán boldogok.

Valószínűleg van olyan is, és ilyen is.

Boldogok és nem boldogok.

Egy biztos, figyelemre vágynak.

2017. jún. 3. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Jaja én nekem van egy "lánybarátom" aki hasonló.

Mosolygós képek meg tipikus idézetek aztán beszélek vele "Hogy vagy ?" a válasz meg "Élem a szar napjaim"

De persze ettől függetlenül nem minden esetben...

2017. jún. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!