Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek ha undorodom...

Mit tegyek ha undorodom magamtol es szegyenlem hogy még mindig élek?

Figyelt kérdés
mindig is hulye voltam nem is ertek semmihez, szakmám sincs se munkam, baratnöm sose volt ami nem csoda ha belenézek a tukörbe rosszul vagyok magamtol, szegyenlem magam más emberek elott utálom magam egyszeruen, dolgozni se szeretek, nem akarom hogy sajnáljatok de minek éljek igy tovabb??? valtozni már ugyse birok. F

2017. jún. 2. 19:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Miért ne bírnál változni? És hogyhogy nem értesz semmihez, de dolgozni meg nem szeretsz? Akkor valamihez mégis értesz, ha van munkád.
2017. jún. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség! Soha ne mond, hogy nincs miért élned! Mindig van remény! Nincs munkád? Adj fel egy hirdetést, nincs barátnőd? Hát kezdj el udvarolni vagy bulikba járni, és ha barátod nincs? Keress egyet:)De ne akarj meghalni. Annk semmi értelme. Mindenki számít, még a legkisebbek is. Ne add fel. Ha feladod, nem lesz több remény de ha nem adod fel, akkor elmondhatod, hogy megpróbáltad. Ez az én tippem:)
2017. jún. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Iratkozz be egy önbizalom növelő csoportba ahol ugyanolyan emberek vannak mint te. És ne törődj senkivel sem senkivel. Megérdemled, hogy próbálkozz.
2017. jún. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
koszi de ez azert nem ilyen egyszeru, a halál az olyan jól hangzik minden gond elszáll es egy halott ember mar nem gondolkodik, nem fogok tudni megbánni semmit se, csak családal se jo kicseszni.
2017. jún. 2. 20:10
 5/12 anonim ***** válasza:
Munkád is van, családod is. Tudod te is, hogy milyen sokan csak álmodhatnak ezekről...
2017. jún. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%
Ne magaddal foglalkozz. Próbálj másoknak segíteni! Akár önkéntes munka formájában.
2017. jún. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 pelgrim ***** válasza:
Miért is váltóznál ?! – Fogadd el magadat olyannak amilyen vagy... és minden megváltozik körülötted.
2017. jún. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 pelgrim ***** válasza:
# 4/ Nem csak a családnak okoznál fájdalmat, ha elveted magadtól az életet, a halál a testet tönkre teszi ugyan, de a tudat – vagy amit a vallások léleknek neveznek – tovább él. És ha hiszed, ha nem számon kérik az öngyilkost hogy mit művelt a rá bízott testtel.
2017. jún. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Tönkrement a telefonom. Légyszi, küldj 30.000-et, hogy vehessek egy újat. Cserébe elmondhatod, hogy tettél valami jót és élhetsz tovább.
2017. jún. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
jelenleg nincs munkam egyes csak regen volt, en ezt nehezen hiszem el hogy a halal utan barki is buntetne engem de ha megis akkor igy jartam, ha ilyesmi valoban letezne megmondanam annak a valaminek hogy szulessen meg ő ide embernek s eljen itt ő ha ennyire ez a maniaja.
2017. jún. 3. 07:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!