Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ciki, ha odavagyok a modellekért?

Ciki, ha odavagyok a modellekért?

Figyelt kérdés

Valamiért rettenetesen érdekelnek, leginkább a Victoria's Secret modellek.

Nem csak azért mert 'hű de jól néznek ki' és 'hű de megb..nám őket', hanem egyszerűen néha tényleg művészi szintű képeket csinálnak róluk és van valami varázsa bizonyos modellek képeinek (néha még a szelfijeiknek is).

Sokszor utánanézek modelleknek, interjúkat olvasok velük stb..


A vicc az, hogy tényleg nem azért érdekelnek, mert felizgatnak (fun fact: szerintem még életemben nem maszturbáltam ilyen modellekre).


Igazából nem nagyon tudom, hogy mit kezdjek ezzel a dologgal, mert oké, olvasgatok, nézelődök, de semmi mást nem tudok csinálni a témában (én nem szeretnék modellkedni lol)..


Ez gáz?

Kicsit cikinek érzem ezt... mintha egy megkeseredett szűz lennék.


17/F


2017. jún. 3. 11:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Ebben mi a gáz?

Vizuálisan tetszik, "kielégít" (nem úgy), senkinek nem ártasz vele.

Érdekes lehet a háttérsztorijuk is...semmi gáz nincsen ebben. Ráadásul tényleg nagyon szépek.

2017. jún. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
17 évesen nem gáz szerintem
2017. jún. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Legyél fotós.
2017. jún. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!