Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudomására juthat valahogy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudomására juthat valahogy, ha valakinek (esetemben annak a fiúnak, akiért nagyon odavagyok) minden nap többször is rámegyek Facebookon az adatlapjára?

Figyelt kérdés
Úgy értem mit "lép" erre a Facebook rendszere... valahogy rájöhet arra, valahogy jelződhet ez neki?
2017. febr. 17. 17:07
 1/9 anonim ***** válasza:
43%
Nem.
2017. febr. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha letölt egy speckó alkalmazást akkor az kimutatja, hogy ki nézegeti titokban.
2017. febr. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Facebook nem jeleníti meg, kinél hányszor jártál.


Ha nagyon odavagy, akkor miért nem közelítesz? Nem baj. Ez a szép a romantikus álomban, hogy csak álom marad és távolról nézitek egymást.


Majd jön a sopánkodás, hogy más lánnyal van.

2017. febr. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

#2 Van olyan alkalmazás?

Honnan lehet letölteni?

2017. febr. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

érdekelne engem ez a "speckó" alkalmazás, megadod? :)


olyan nincs hogy esetleg kiemelten kiad engem nála a "kit ismerhetek?"-nél a Facebook?

2017. febr. 17. 17:17
 6/9 A kérdező kommentje:

#3-mas:


sajnos két hónapja elköltöztünk, 250 km-re.. :( Egy munkahelyemen ismertem meg, de már eljöttem onnan végleg, de egyszerűen nem tudom elfogadni, hogy Őt soha többé nem láthatom, és ami alakult is közöttünk (úgy véltem), annak ennyi, vége. És hamarosan biztos, tényleg lesz egy új lány...

2017. febr. 17. 17:22
 7/9 anonim ***** válasza:

??? Ki beszélt alkalmazásról.

Azt mondtam: Facebook nem jeleníti meg.

-- Az nem azt jelenti, hogy meg is jeleníthető.

-- Ez az "elrejtés" definíciója, hogy "előhozható".

2017. febr. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%
Nem azért, de ha ennyire nem bírod magad rászánni, hogy bejelöld, hanem várod, hogy kiad a Facebook a "kit ismerhetek" rovatban, akkor tényleg nem értem miért szivatod magad és nézegeted napjában többször.
2017. febr. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nincs alkalmazás rá, kering egy csomó kamu cucc, de egyik se mutat igazat. Az FB megtartja magának ezt az adatot.
2017. febr. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!