Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hiszi, hogy még mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszi, hogy még mindig odavagyok érte, de valójában már hidegen hagy. Hogy értessem meg vele, hogy nem kell tőlem tartania?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akibe bele voltam esve, de ő nem viszonozta,hosszú sztori. A lényeg, hogy végül én túltettem magam rajta, már nem akarok tőle az égvilágon semmit. Nincs semmi harag, részemről soha nem is volt, inkább csak rosszul esett. A gond csak az, hogy csoporttársak vagyunk és mivel nem túl nagy a csoport így akarva akaratlanul egymásba botlunk, ami roppant kínos tud lenni. Mivel abszolút nem tudja kezelni ezt az egészet. Komolyan mondom, én jobban kezelem, pedig elvileg ő nem érzett semmit irántam, na mindegy. Szóval már nem akarok semmit ,csak annyit, hogy ne legyenek ilyen hülye kínos jelenetek. Komolyan valami semleges dologra megkérem, hogy adna e egy tollat, rögtön ilyen ellenszenvesen elhúzódik és közli ,hogy nem ad, egyik pillanatban kedves velem, a másikban bunkózik ,folyamatosan ellentmond magának, egyszer ezt mondja, máskor az ellenkezőjét. Sztem azt gondolja, h még mindig össze akarok jönni vele és nem akar hitegetni, ami végül is rendes tőle(tudom, h jót akar), csak hogy már egyáltalán nincs így. Kell a fenének egy ilyen kiszámíthatatlan lány, csak lefárasztanánk egymást, alig van bennünk valami közös. Csak annyit szeretnék ,hogy normális emberként viselkedjünk egymással amíg egy csoportba járunk.
2016. dec. 4. 19:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem állíts be egy lányt a mobilodon a hátterednek és valahogy úgy tedd, hogy lássa
2016. dec. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Áhh, ilyen gyerekes, kicsinyes dolgokat én nem csinálok, még a végén azt gondolná, hogy így akarom féltékennyé tenni:D.
2016. dec. 4. 19:45
 3/8 anonim ***** válasza:
Rohadt egyszerű ne kommunikálj vele, csak nézd levegőnek.
2016. dec. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ezt már csináltam, de ez így nagyon hülyén jön ki, mert mondom ,hogy akarva akaratlanul találkozunk, bizonyos feladatokban együtt kell működnünk stb. és ilyenkor pont ez a kínos, hogy semmibe vesszük egymást.
2016. dec. 4. 19:53
 5/8 anonim ***** válasza:
Hívd félre szünetben miután újra hülyén kezd viselkedni az órán és szembesítsd vele. Persze ne durván, mond el amit ide leírtál, persze a kiszámíthatatlan részt kihagyva. Kényelmetlenül érzed magad a régi dolgok miatt, de nem kell aggódnia. Te szeretnél normálisan viselkedni, mint 2 random csoporttárs és nem úgy ahogy előbb is történt (itt rávilágítva a hülye helyzetre ami az elöző órán történt). Ha letagadja vagy besértődik, akkor úgyse fog változni semmi, nem hiszem ,hogy lehet rosszabb. Akkor tényleg nézd levegőnek, ne foglalkozz vele, közös feladatoknál csak a feladattal törödj szűkszavúan stb. A lényeg, hogy előtte próbáld megbeszélni vele, de ha ő nem látja be, hogy ez így kényelmetlen, úgyse változik meg magától és nem tudsz csinánli semmit a viselkedésével. Esetleg ha jó fej a tanárod kérd meg őt, hogy többé ne osszon be a lánnyal, mert ellenszenvesek vagytok egymással és nem tudtok a feladatra koncentrálni. Elvégre a tanulás az első.
2016. dec. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igy jár aki nem tudja, hogy házi nyulra nem lövünk!!! Hülye voltál, viseld az összes következményét!
2016. dec. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hagyjuk már ezt a "házi nyúlra nem lövünk" dumát! Nem értem az ilyen korlátolt gondolkodást, lehet, hogy életem szerelmét szalasztom el, ha nem próbálom meg. Nyilván esetemben rosszul sült el, de elsülhetett volna jól is, csak hát előre nem lehet kiszámítani. Mindenesetre fölösleges láthatatlan bilincsekkel és korlátokkal továbbra se fogom magamat büntetni, inkább vállalom a kockázatot és adott esetben a szívást, mert inkább szenvedek egy boldog élet reményében, mint hogy gyáván beérem egy középszerű semmivel.
2016. dec. 4. 21:31
 8/8 A kérdező kommentje:
Egyébként még legalább 2 évig egy csoportban leszünk, úgyhogy jó lenne valahogy ezt letisztázni. Megpróbálok beszélni vele.
2016. dec. 5. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!