Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rossz ember vagyok amiért...

Rossz ember vagyok amiért ezek a terrortámadások nem érintenek meg?

Figyelt kérdés
Mert nem éltem át és nem halt meg ott senkim, egyszerűen nem izgatni az egész. Majd akkor, ha átélem, de addig nem. Emiatt rossz ember lennék? És nem is titkolom mert nem fogok álszenteskedni, bár beszélni se szoktam róla. Ha szóba jön valakiknél, akkor inkább nem szólok hozzá a témához, ha kérdeznek megmondom hogy nem érintett meg. Sajnálom.

#ember #terrortámadás #nem érint meg
2017. jún. 3. 20:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A rossz ember nem itt kezdődik.
2017. jún. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

igazad van, és a kulcsszót is leírtad, álszentkedés lenne az egész.


a legtöbb ember pont annyira leszarja a legtöbb embertársát a hétköznapokban, bezzeg, ha van min csámcsogni, akkor előadja a nagy együttérző embert, akit nagyon mélyen megérintett egy ilyen támadás, és sajnálja az embertársait.

2017. jún. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Pedig sokan leszóltak ezért, hogy semmi együttérzés nincs bennem és nem vagyok jó ember. Ezért irtam ki a kérdést.
2017. jún. 3. 20:17
 4/7 anonim ***** válasza:

Az a baj hogy manapság már ezek is szinte mindennapi hírek, így egyre érzéketlenebbé válunk irántuk.

Engem sem érint meg különösebben, mire is mennék vele? Ha belefutnék egy ilyenbe segitenék a sérülteken (ha túlélném), de több száz vagy ezer km-röl, ráadásul teljesen idegenek. Ha valaki akárcsak távoli ismerősöm is ott lenne, akkor biztos jobban megrázna. De így csak egy napi hír, amit esetleg napokra is felkapnak, aztán elfelejtik...

2017. jún. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Naponta ezrek halnak meg,erőszakosan ,vagy éhezéstől háborúktól ,nem sírhatunk egész nap. Mindenkinek a közeli hozzátartozója akit ismer ,az a fontos,meg a saját élete.
2017. jún. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Legközelebb meg azért nézik ki az embert, mert nem sajnálja az önfeláldozó merénylőt....:DDD


A hatóságok-politikusok rossz emberek, hiszen ők engedik be őket és lócitromot sem tesznek...pedig egyszerű a megoldás, de...ugye.

Az emberek meg...hmmm...karosszékes aktivisták és olé:


Poénból e két "alkotás":


https://www.youtube.com/watch?v=FElP81zlGFQ


https://www.youtube.com/watch?v=j-KLz29l6qs

2017. jún. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem gáz engem sem érint meg.Nyuhat megérdemli
2017. jún. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!