Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak nekem nincs bajom az...

Csak nekem nincs bajom az önbizalomhiányos emberekkel?

Figyelt kérdés
Azt látom, hogy mindenki úgy kerüli őket, mintha leprások lennének, nekem meg nincs bajom velük.

2017. jún. 4. 11:22
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom 99 %-uk pasi, akit meg kéne szoptatni.
2017. jún. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hogy jött ez a kérdés? Nekem sincs velük bajom, mivel én is eléggé az vagyok. Viszont az a típus, aki ha valakit közel engedett magához, annak megnyílik, és megmutatja hogy valójában milyen. Sok önbizalomhiányos ember ezt soha nem teszi meg pedig lehet hogy értékes ember legbelül.
2017. jún. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Engem is sokszor néztek levegőnek az egyetemen, persze volt kivétel, neki örökké hálás leszek ezért.
2017. jún. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én súlyosan önbizalomhiányos vagyok. Csak senki nem tudja szinte rólam. De van sok jó barátom, haverok, szabadidőben, munkahelyen jól feltalálom magam az emberekkel. Nem érzem úgy hogy bárki valaha is került volna.
2017. jún. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én szeretem mindet.

Jobbak mint a magukban bízók.

Jó emberek, kevesen ismerik őket.

2017. jún. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem sincs bajom velük, értékesek.
2017. jún. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt vettem észre, hogy a sikertelen emberek senkit sem érdekelnek. Aki önbizalomhiányos, pesszimista, ronda, lassú felfogású vagy bármi negatív tulajdonsággal jellemezhető ember, azt a többség nem szereti.

A kudarcokban egyedül vagyunk, de a sikereinkben mindenki osztozni akar.

2017. jún. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!