Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tehetnék az ilyen emberekkel?

Mit tehetnék az ilyen emberekkel?

Figyelt kérdés

Falu helyen lakom és már rohadtul elegem van az irigykedő, pletykás, rosszindulatú, rosszakaró, rágalmazó emberekből. Állandó jelleggel én velem foglalkoznak ezek a mocskok.

Mit tehetnék? probálom le.zarni az ilyent, de amikor napi szinten én vagyok a téma, azt már nem lehet hagyni és nagyon felháborító dolognak tartóm. Egyszerűen az egész életemet legyengitík az ilyen parazíta falu férgek, és nem mellesleg lehetetlen levakarni ezeket a ragacsokat. 99,9%-léka ember a falunkba ilyen, ha tehetnék átköltöznék egy nagyvárosba, de nincs annyi pénzünk költözésre.

Mit lehet ilyen emberekkel kezdeni, hogyan kezeljem az ilyent? Mással is előfordult az ilyen, ti hogyan kezeltétek? Érdemes volna egy pszhiologust felkeresnem a gyökerek miatt? Egyébként a szüleimmel és a testvéreimmel is úgyanezt csinálják.

Hihetetlen, hogy manapság az emberek több mint fele annyira buta, hogy dunát lehetne fogatni vele. Szőrnyű!

20/F

Előre is köszönöm a választ!



2017. máj. 2. 10:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hm
2017. máj. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%

Pont ugyan olyan vagy mint ők. Ők állandóan veled foglalkoznak, te meg velük. Ha ennyire különb vagy minek foglalkozol velük?


Amúgy meg 100% hogy beképzeled hogy állandóan te vagy a téma. Ennyire nem kell elájulni magadtól.

2017. máj. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ráérnek és sok bajuk van, de nem a saját bajukkal foglalkoznak,hanem a máséval,hogy az övéké el legyen titkolva,ne derüljön ki.

Egyébként ha nem adtál rá okot(vagy van rá okod semmi közük hozzá),mit foglalkozol velük, ha látják,hogy tudnak idegesiteni,annál jobban csinálják.Nézzél át rajtuk.

2017. máj. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Azt teheted, hogy nem foglalkozol velük. Nem mindegy neked, hogy ők, akiket egyébként sem szívlelsz, egymás között miről beszélnek?
2017. máj. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
"Hihetetlen, hogy manapság az emberek több mint fele annyira buta, hogy dunát lehetne fogatni vele. Szőrnyű! " - hőbörgött a kérdező, leszarva a helyesírást és a nyelvtant.
2017. máj. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Pont ugyan olyan vagy mint ők. Ők állandóan veled foglalkoznak, te meg velük. Ha ennyire különb vagy minek foglalkozol velük?


Amúgy meg 100% hogy beképzeled hogy állandóan te vagy a téma. Ennyire nem kell elájulni magadtól.


A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.

# 2/4 Időpont ma 11:07



Ahogy elnézem te is egy troll vagy a sok közül, miért lennék úgyan olyan? Miért képzelném be? Olvasd már el amit kiírtam ember, aztán utána írd a óvodás válaszaidat. Az IQ-d 1%. Kb 14 éves trollkodó vagy, ha meg nem tudsz értelmeset írni, akkor meg tanuljál még egy kicsit @stoba.

2017. máj. 2. 11:19
 7/12 anonim ***** válasza:
91%

Én értem, hogy jobbra vágysz és lehúz a környezeted, de írásképed alapján vagy nagyon ideges vagy, és azért nem megy egy szöveg megfogalmazása, vagy te is csak egy icipicit lógsz ki felfelé a falu átlagából.

Amit idehánytál, az nem összefüggő és úgy általában taszító. Kicsit képezd magad és akkor olyan emberek is szóba fognak állni veled, akikkel valóban szeretnél barátkozni, akár a faludból is, akár máshonnan.

A dunát lehet fogatni vele különösen bájos (segítek, rekeszteni a szó, amit kerestél)

Tényleg nem bántásból írom, de ha őszintén nem érted, hogy miért csak hülye emberek vannak körülötted, akkor gondolkozz el ezen is. Tanulj, dolgozz, fejlődj és ha akarsz és megértél rá, akkor költözz el. Egyedül költözz, ne a szüleid költözését várd.

2017. máj. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok: sajnálom ha neked óvodás szint a válaszom, de én nem látom miért lennél te a nagy hal a kis vízben. Két mondatot nem tudsz rendesen leírni miközben azt ecseteled hogy milyen buták a falusi emberek. Leírod hogy állandóan veled foglalkoznak, miközben te szakemberhez akarsz fordulni mert téged annyira foglalkoztatnak ezek az emberek. Azt meg csak képzeled hogy az egész falu élete körülötted forog..


Utóirat: sok emberrel Dunát rekeszteni lehet, nem "fogni".

2017. máj. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Miért érzem azt a leírásodból, hogy okkal foglalkoznak veled az emberek? Megint egy tipikus mindenki hülye, csak én vagyok helikopter?
2017. máj. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Vazul1972 válasza:
91%
Mást nem igen tehetsz, mint hogy nem veszel tudomást róluk. Minél többet foglalkozol velük, annál jobban hasonlítasz rájuk.
2017. máj. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!