Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem találok hozzám...

Miért nem találok hozzám hasonló beállitottságú embert vagy embereket?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben elgondolkodtam az élet nagy kérdéseiről bármég csak 19 éves vagyok ,de ha hátra tekintek sok mindent látok persze a jövő mindenki számára egy nagy kérdőjel.Na el is mondom dióhéjba milyen is vagyok. Amióta világ a világ csak a jóra, a maximumra törekedtem,,nem volt olyan dolog amit nem értem volna el,ha útamba került egy akadály ,vagy átugrottam vagy nekimentem pofával és seggre ültem,a viccet félretéve bármennyiszer buktam is el felálltam. Hülyének tituláltak mindenki csak azt mondta ,te egy semmi vagy , csak egy fatyú. Igen kimondom dagadt voltam a mérleg kiakadt mindig ,de egy nap meguntam ezeket a dolgokat,az iskola végére én lettem a legjobb,a kilok is leolvadtak. Megfenyegettek ,megloptak,megtámadtak eljártam edzésekre s az iskola végére elintéztem mindenkit, nem ment a német tettünk róla . Nem azért mondom el ezeket hogy saját magamat fényezzem ,mert őszintén mindenki rendelkezik e lelki erővel csak hinnie kell önmagában,mégha a világ minden emberre és ereje együttesen támad is ,mindig van lehetőség kitartani,mindig van valami megoldás. Eddig minden sikerült kivéve egy valamit amit a kérdésben is leirtam,de magamhoz hiven soha nem adom fel. Felvetődik a kérdés vajon miért keresek hozzám hasonló embert,azért mert segitségükkel a világot meglehet mozgatni.... helyesirásom nagyon rossz azon is kell változtatnom xddddd
2017. jún. 5. 22:14
 1/2 longlife ***** válasza:
Rövid leszek. Az ellentétek vonzzák egymást.
2017. jún. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
53%
Rövid leszek.
2017. jún. 6. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!