Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A törtető, karrierista férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A törtető, karrierista férfiaknak csak a hasonló beállítottságú karrierista nők tetszenek?

Figyelt kérdés
Mert nekem is van diplomám és munkahelyem, de nem törekszem arra, hogy mindig első legyek. Én inkább szép nyugisan, de ugyanakkor lelkiismeretesen végzem a dolgom. Csak egy ilyen típusú férfi tetszik és nem tudom, mit gondolna rólam.

2017. ápr. 7. 10:18
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

Én mondjuk nem vagyok az a nagyon törtető, nagyon karrierista férfi, de természetesen vannak komoly terveim, ambícióim.

És nekem pont hogy nagyon nem tetszik a karrierista, törtető nők mentalitása, nem is mennék bele ilyen nővel komoly kapcsolatba.

Meg is mondom, hogy miért: normális családot, gyerekkel, nem lehet úgy működtetni, hogy anyu is, apu is karrierista, és az a legfontosabb az életében, hogy a céges szamárlétrán minél magasabbra másszon.

Mert akkor az a szerencsétlen gyerek úgy nő fel, hogy se apa, se anya nem foglalkozik vele, egy babysitter fogja felnevelni, és lehet, hogy anyagilag mindent megkap, amiről csak álmodhat, de a legfontosabbakat, amire egy gyereknek szüksége van, szülői törődést, szeretetet, támogatást, nevelést, ezeket nem fogja megkapni.

2017. ápr. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

az, hogy karrierista az még nem lenne gond

de a törtető (mármint aki mindenáron előrébb akar jutni!) sokaknak gond


tehát sokszor a munkát fogja előrébb helyezni, mert fontos az előbbre jutás


én is karrierista vagyok, ismerek egy olyat aki emellé még törtető is és szó szerint kijelentette, hogy neki a munka SOKKAL fontosabb, mint egy párkapcsolat

tehát nála a családi szülinapi ebédek/vacsorák nem érnek annyit, mint, hogy a projekt haladjon

az exe azért szakított vele, mert elege lett, hogy szinte minden nap túlórázott, sok találkát, programot lemondott, mert "a projekt megkívánta"


nem azt mondom, hogy minden törtető ember ilyen, meg hogy nem tud változni, de ha nagyon arra koncentrál, hogy a főnök értékelje az igyekezetét és előrébb akar jutni, azt a kapcsolata megtudja szenvedni...


sok karrieristát ismerek, ugye én is az vagyok valamilyen szinten, emellett még simán lehet nagyon jó kapcsolat, de a törtető mellett könnyen érezheti a másik azt, hogy ő csak a 2. helyen van :S


24F

2017. ápr. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Rövid távon jó az, ha viszont családot tervezel akkor felejtős
2017. ápr. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#2-vel értek egyet, a karrier fontossága jó dolog, de azt én sem szeretném, hogy mindig csak a második legyek. Persze vannak halaszthatatlan dolgok (nekem is), de hosszú távon nem jó, ha mindig a párkapcsolat igazodik a munkához.
2017. ápr. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
77%
Feleségnek és a gyermekeim anyjának családcentrikus nőt szeretnék nem karrieristát. Pont elég az ha az egyik szülőt lefoglalja a sok munka, továbbképzések stb. Én egy nyugis lányt szeretnék aki imádja a gyerekeket, szeret velük időt tölteni és foglalkozni, akihez haza mehetek egy nehéz nap után. Tudom ez a felállás manapság nem divat de én erre vágyom.
2017. máj. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!