Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Cosplayer lányok, szívesen...

Cosplayer lányok, szívesen barátkoztok nyitott beállítottságú, de nem cosplayer fiúkkal is, vagy inkább csak hasonló érdeklődési körűekkel?

Figyelt kérdés
2016. márc. 29. 09:08
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Én cosplayer vagyok a párom viszont nem az. Ennek viszont kifejezetten örülök.

Azt fontosan tartom, hogy támogasson a cosplayezésben és megértse, hogy ez miért fontos nekem, viszont azért nem ugrálnék annyira, ha ő is cosplayezne.

A rendezvényeket ő is látogatja és élvezi velem, hiszen hozzám hasonlóan ő is szereti a különféle sorozatokat/filmeket/játékokat.

Viszont azt nem tudom elképzelni, hogy ő is varrjon, vagy parókákat próbálgasson, textilt fessen meg mit tudom én. Nem tartozik bele az ideális férfi képembe az ilyen fajta tevékenység. :D

De barkácsolásban például szokott segíteni, ha kell és azt is el tudom képzelni, hogy egyszer készítek egy neki tetsző cosplayt és azt felveszi egy rendezvényre.


Szóval összegezve, tényleges cosplayert nem igazán szeretnék páromnak, de azt fontosan tartom, hogy valamilyen szinten őt is érdekeljék ezek a dolgok, hogy úgymond "egy világban éljünk" és támogató legyen ezzel a hobbival kapcsolatban.

2016. márc. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!