Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Túl lehet ezen lépni valaha,...

Túl lehet ezen lépni valaha, ha egy felnőtt embert ilyen módon terrorizálnak otthon? Tartanátok velük ezután a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

A 20. születésnapom decemberben volt, azóta folyamatosan bántanak és terrorizálnak otthon. Az, hogy hova zártak be és mit fognak velem csinálni, hogyan gyógyszereznek be. Mindezt azért, mert sokat voltam beteg és ők azt, hitték, hogy "nem akarok iskolába menni". Pedig ide igazolás sem kell és az engedélyük sem kell.

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__betegsegek__8652974..

Többször meg is vertek, törött orr, beszakadt fül.

Úgy érzem, hogy inkább meghűlés, minthogy itt maradjak.


2017. jún. 6. 09:21
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát tényleg, jó nagy marha vagy...
2017. jún. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Rájöttem én is...
2017. jún. 6. 10:59
 13/19 anonim ***** válasza:
Nézd, ezt valóban elrontottad, amikor visszamentél, de nincs semmi veszve, legközelebb majd nem követed el ugyanezt a hibát.
2017. jún. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

De amúgy szerintem nem épp elméjüek, mert ilyeneket ordibáltak hónapokon keresztül, hogy hova záratnak be, hogyan gyógyszereznek, milyen "magándokihoz" visznek.

Ez egy pszichohorror és teljesen belefolytam.

amikor próbáltam velük beszélni erről, akkor az van, hogy "te juttatod magad az elmegyógyintézetbe, nem mi" Amikor hulla beteg voltam, akkor az ment, hogy "be kell adni neki az "aluka gyógyszert", kit érdekel ha nem akarja". Ekkor hibáztam, mert én marha, tényleg elhittem, hogy beadnak valamit és ezt elmondtam másnak is. Na innentől nem hisz nekem senki.

Ez a nyamvadék alvás a mániájuk, azt hiszik attól, még lázas is lesz valaki.

Egyébként biztos, hogy elmebetegek, mert ez itt mind igaz, amit leírtam.

2017. jún. 6. 11:12
 15/19 anonim ***** válasza:

Nem kell minket (vagy bárki mást) győzködnöd róla, egyedül magad felé tartozol bármiféle elszámolással.

Elmebetegek vagy sem, most már nem mutogathatsz rájuk, felnőtt ember vagy, ideje a kezedbe venned a sorsod és felelősséget vállalnod magadért.

2017. jún. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Igazatok van, eddig is az volt, amit akartak, most is az lesz...

De nyár végén átmegyek másik suliba, meg itt hagyom őket mert még jobban tönkretesznek.

2017. jún. 6. 11:36
 17/19 anonim ***** válasza:
csomo olyan gyari munka van az orszagban ahol szallast is adnak, ilyet keress, ennel mar csak jobb lehet, am mit tanulsz?? hagyjad a tanulast inkabb majd folytatod levelezon kesobb, minel hamarabb lepj lem
2017. jún. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Csoda hogy megélted a 20 éves kort.

Àllj talpra es menj.

2020. máj. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet azóta kérdező? Sikerült elköltöznöd, vagy változott valamit a dolog?
2020. máj. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!