Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 3 hete nagyon beteg voltam,...

3 hete nagyon beteg voltam, magas láz, gyengeség, hányás, ájulásérzés, véres orrfolyással, kettős látás. A szüleim nem hitték el, hogy beteg vagyok. Mit tegyek legközelebb?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok egyetemista, otthon élek.

Szószerint azt mondták, hogy szimulálok. Mi érdekel lenne? Meg apa nyugdíjas és direkt bevitt ott kocsival, de itthon ne maradjak. Ott meg már a tanár zavart haza, de én inkább a büfében feküdtem, mert féltem. Az oda és hazaúton is ordibált. Úgy bánt velem, mint egy kutyával. Meg apa szerint csak megbolondultamés csak nem akartam iskolába menni. Azt sem értik meg, hogy az egyetem nem általános iskola. Pihenni nem hagyott, hanem jött üvöltözik, hogy bővített az elmegyógyintézetbe, mindezt hulla betegen. Pizsamában szaladtam át a nagynénémhez, annyira féltem.

Mindig ezt csinálják, ha beteg vagyok. Tönkreteszik az életem. Azóta sem tudtam ezen túlmenően magam. Bánom, hogy elmondhatatlanul, hogy beteg vagyok, mert megúsztam volna mindezt. Orvoshoz voltam, de nem engedett itthon maradni. Egyszer szálltam be a kocsiba, majdnem összesítés és még ő ordibált velem egész úton.

Azóta sem tudom ezen túlmenően magam.

Gimiben is ezt csinálták:

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kamas..


Szerintetek normálisak? És utána még én készítettem ki magam, mert elmondtam nekik.


2017. jún. 3. 13:52
 1/7 A kérdező kommentje:
A telefon javít, bocsánat. Talán érthető így is.
2017. jún. 3. 13:53
 2/7 anonim ***** válasza:
Felnőtt vagy, keress olyan albérletet ahol többen laktok és nem kerül olyan sokba, menj el dolgozni, mellette is tanulhatsz. Én tuti már régen leléptem volna otthonról ha ilyen szüleim lennének.
2017. jún. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

De most basszus, tehetek róla, hogy le betegedtem?

Ez az ember hülye, inkább elautózott napi 4-5 ezer forintot, de nem engedett itthon pihenni. Soha nem voltam még ilyen beteg az életben.

Direkt gyaláz és szid ilyenkor. Semmi emberség nincs benne, röhögve készít ki. Pedig az orvos is mondta, hogy ilyenekkel ne szórakozzak.

2017. jún. 3. 14:15
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia. Veled egyidos vagyok. Nekem egyetlen egyszer volt ilyen, amikor tovabb tanultam. Megmutottek retinalevalassal, es akkor is a nyamvadek iskola volt a fontosabb. Mutet utan 6 hettel, amikor még gennyedzett a szemem reggelre, es meg voros volt es kicsit duzzadt, erzeken, mindenre, szélre, fényre, FERTŐZÉSRE, siman bekuldott volna suliba anyam busszal. Erted, a redvas busszal, az kellett volna h valaki veletlen hozzanyuljon, vagy en a retkes buszos kezemmel, vagy decemberben a jeges szel fujja. Es siman elkuldott volna suliba, minden szarnak lehordott h mi az h kerulom az iskolat. Januar vegen mondtak azt h MOST mar mehetek suliba. Novembertol januarig gyogyultam. Most sem vagyok oke. Be kellett fejeznem a sulit mert nem tenne jot ez a szakma, orvosi velemeny. Persze idovel belatta h nem lett volna szabad ezt csinalni. A masik rokonom aki ket gyerekes anya, nem dolgozik mert a ferje eltartja mar 8 eve, meg engem kostolgatott h en biztos magamnak csinaltam h ne kelljen iskolaba jarni. Nem mondtam neki h te barom, csak annyit mondtam h biztos magamnak vagattam fel a szemem h ugyan altatasban mutsetek mar meg, hadd fajjon 2 honapig, meg biztos en akartam h csak egy hajszal valasszon el a vaksagtol.

Azota persze beletorodtek hogy ekkorat valtozott az eletem h most mar nem eroltethetem magam

2017. jún. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Onnan kimaradás, hogy:

Orvoshoz voltam, de APA nem engedett itthon maradni.

Nem túlzok el semmit!

A fülemnél anya direkt betölt velem és azt mondtuk, hogy eltalált egy focilabda. Az orrom nálam még direkt nem kértem, mert azt hittem megjavul a helyzet naivan, és én aztán tuti nem pereskedem a saját apámmal, van jobb dolgom is.

Utólag tényleg ezt kellett volna tenni.

2017. jún. 6. 10:45
 6/7 A kérdező kommentje:
Basszus, ezt rossz kérdéshez írtam.
2017. jún. 6. 10:46
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó! Köszi a választ!
2017. jún. 6. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!