Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én unom a banánt vagy más már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én unom a banánt vagy más már kidobná?

Figyelt kérdés

Szóval nem fogok regényt irni röviden: Van bnőm lassan 2 éve leszünk együtt. Megromlott a kapcsolatunk mint a tejföl a napon. Neki az a baj h néha "gyerekes vagyok" elméletileg, nekem az hohy idegbeteg,hisztis, nagyhangú,csúnyán beszél velem.

Többször próbáltam szakitani vele, de egyszerúen nem lehet mert ilyenket mond h rosszul van, pánik beteg, remeg meg össze esik. Most is a szélén vagyunk a dolognakk és nyugtatókat szed meg ilyen ökörségeket. Mindenért sir, meg nem alszik stb.

Annyira bele vagyok fáradva ebbe, egyszerűen nem is érdekel kb mit csinál, de mindig sir itt nekem és már idegesit. Mit tegyek vele? Ti már kidobtátok volna? Nem igy ismertem meg anno és rohadtul zavaró, nem tudok rendesen élni kb, de akkor miért vagyok vele? ilyen hülye lennék vagy mi? nem értem magamat, ti mit tennétek?

19/f/N



2017. jún. 1. 21:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Kidobnam. Ne hagyd magad zsarolni.
2017. jún. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szakítás.
2017. jún. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
41%

Az a baja, hogy nem szereted. Miért nem szereted?

Ő biztos szeret téged.

Inkább segítenél neki.

Néha kell egy kis pihenő, lehet, az megoldja a kapcsolatotokat.

2017. jún. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%

Ha már nem szereted és ilyen csúnyán beszélsz róla és a kapcsolatokért, akkor mi a fészkes fenének vagy még vele?

Fiatalok vagytok, ha nem megy,akkor zárd le és lépjetek tovább.

Igen, sír és nem tetszik neki, de ha mindig meggondolod magad és sosem szakítasz(pedig akarnál),azzal nem érsz el semmit.

Így kár együtt lenni vele, ő is megérdemelne egy olyan társat,aki szereti és nem kell mellette rettegnie, hogy na mikor dob ki.

Neked sem jó..Kár erőltetni.

Amúgy visszatérve a dologra, egyik kapcsolat sem olyan évek után, mint az elején.Dolgozni kell rajta, minden egyes nap, magától nem lesz jó. És azt is el kell fogadni,hogyha megváltozunk. Főleg tizenévesen, 2 év alatt is rengeteget változtatok,simán lehet, hogy már nem találjátok meg a közös hangot.

Kár húzni a dologt.Ha be akarod fejezni és végleges a döntés,akkor felnőtt módjára fejezd be, ne hitegesd és ne engedd vissza magadhoz, mert azzal nem lesztek előrébb, te ugyanúgy nem szereted .

2017. jún. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
Meghallgattad valaha is figyelmesen, hogy mi a lelkének a gondja?
2017. jún. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Mindig meghallgatom. A gond az nem egy a stilusunk sem, nincs közös hobbi nagyon.

Én szeretek sportolni, edzésre járok (box) meg otthoni edzés ez heti 4 nap. Szeretek gépen játszani pl, ő meg csak zenét hallgat és ennyi. Az a baj nincs olyan amit közösen csinálnánk... Lehet emiatt is van. De én meg nem tűröm el hogy kutya ként beszéljen velem...

2017. jún. 1. 22:18
 7/12 anonim ***** válasza:
48%

Beteg a csaj. Haja tetejéig mentáldefekt.

Terrorizál, manipulál, érzelmileg zsarol... ez egy bántalmazó kapcsolat a javából!


Én kidobnám, mint a macskát.

2017. jún. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
55%

Dobd ki. Jobb lesz neki nélküled.

Majd taál olyat, aki tényleg szereti.

Ennyire gyáva vagy ,hogy kidobd?

2017. jún. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Fish1 ***** válasza:
100%
Érzelmileg zsarol téged, te meg bedőlsz neki. Az egésznek semmi értelme így. Sajnálatból ne legyél vele. Meg azért se, mert zsarol azzal, hogy rosszul van, stb.
2017. jún. 2. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
54%
Ha beteg a csaj, arra is tekintettel kell lenni...gondolom próbáltál már " segíteni" neki. De ha ezek ellenére ott legbelül nem akarod őt igazából, jobb szakítani mielőbb...
2017. jún. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!