Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy van idôtök dolgokra,...

Hogy van idôtök dolgokra, magatokra, de leginkabb a kapcsolataitokra, szeretteitekre?

Figyelt kérdés
Elnézést ha rossz kategoriaba ìrtam,nem tudom melyikbe kellene,nekem az a problemam hogy annyi teendo van ebbena vilagban,akar az ilyen apeosagok hogy kukat levinni,meg kenni egy kenyeret,kivasalnia ruhat..vagy egyaltalan beszelgetni a csaladtagokkal,paroddal a hetkoznapokrol,a problemàkrol ha haza esik keson es hulla faradt es orul ha beeshet az agyba es ez kezdpdik elorol...egyszeruen az idovel van baj,minden munkahely elveszi az idot,akarhova megy az ember ìgy tönkremennek az a kapcsolat is ami mûködne,elmennek egymas mellett az emberek mert rohanni kell,de magadra sincs igazan eleg idod annyira felporgott...azt vettem eszre gyorsavban is telik el barmit akarunk mostmar el se jutunk odaig legyen az egy zokni varras..hogy élitek meg?én mit tegyek hogy a parkapcsolatom ne menjen tonkre emiatt??
2017. jún. 9. 08:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Konnyu munka, beosztott szabad ido. Kotelezove teszitek a napi ket ora szabadsagot ami egymassal vagy egyedul toltotok. Plusz kotelezo alvas. Egy honapig csinaljatok csinalod es beall a narmalis rend, utolered magad es meg mindenre lesz idod. Kicsit paradoxonnak tunik eloszor hiszen mi lesz a sok dologgal, ki fogja megcsinalni stb...de mukodik.
2017. jún. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha idegen munkahelyen dolgoztam vagy ha nappali tagozaton tanultam akkor úgy volt ahogy írtad, hogy nem volt időm magamra és a hozzátartozókra, nem volt időm és erőm élni. De amikor nem dolgoztam sehol hanem a szülői gazdaságban tevékenykedtem, akkor 180 fokot fordult a helyzet, mert jutott időm mindenre, bármire amire akartam. Együtt lehettem a nyugdíjas szüleimmel, békében és harmóniában. Volt időm és erőm a saját életemet építeni és előbbre is jutottam mint amikor bárhol dolgoztam. És volt időm utazni, ráadásul akkor mikor kedvem volt hozzá. Persze azt hinné az ember hogy saját lábon megélni nehéz lehet, de pont fordítva éreztem. Mindig munkahelyen volt nehéz, szabadon sosem. Szerintem a Szabadság az életnek épp olyan alapfeltétele mint a víz vagy a levegő. Ha szabad vagy akkor minden más adódik szinte magától.
2017. jún. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a vàlaszt!Nem nekem nincs idom hanem a paromnak es minden problemahoz legyen az elvegezendo feladat vagy lelki o kell!A kapcsolatra nincs ,es egymasra ido,hiaba kerem ha haza er o faradt es valoban az mert rendszerint bealszik es enni sem nagyon akar..en fenn tudnek lenni ejszaka is ha a kapcsolatom a tet de o nem tud..kimerult es nem is valtoztathato a helyzet a korulmeny sem!
2017. jún. 9. 09:06
 4/6 A kérdező kommentje:
Utolso koszi hogy leirtad,abszolult igy erzem en is,egyetertek!
2017. jún. 9. 09:07
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálam ritkán van olyan, hogy úgy érezném, nincs elég időm arra, amit szeretnék. Reggel fél 8-kor indulok dolgozni, este fél 7 után érek haza. Főzni kétnaponta szoktam, maximum 1-másfél óráig tart, hétköznap csak a kisebb takarítást végezzük (mosogatás, mosás, porszívózás, szemétlehordás, stb.), de egyébként is elpakolunk magunk után általában így ezek sem tartanak sokáig, hétköznap nem szoktam többet tölteni ezzel alkalmanként 3/4 óránál, hétvégén pedig általában az egyik napból 2-3 órát rááldozunk és kisikáljuk a lakás többi részét együtt. Hetente 1-2 alkalommal hétköznap is van délutáni programom (barátokkal, a férjemmel, vagy mindannyiukkal közösen). Éjjel 1 előtt nem szoktunk aludni járni, így esténként mindig van időnk megnézni valamit együtt vagy épp társasozni, kártyázni, xboxozni, amihez kedvünk van. Mindketten igényeljük azt, hogy a saját dolgainkkal is foglalkozzunk, nem minden nap van ilyen, de heti szinten legalább 10-12 órát elszöszölünk a saját dolgainkkal.


Persze nem mindegy, hogy a munkahely mennyire fárasztó vagy mennyi időt vesz igénybe utazással együtt, alvásigénytől is függ, de rengeteget segít, ha az ember beosztja az idejét és előre eltervezi, mikor melyik feladatokat végzi el.

2017. jún. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a vàlaszt!Nem nekem nincs idom hanem a paromnak es minden problemahoz legyen az elvegezendo feladat vagy lelki o kell!A kapcsolatra nincs ,es egymasra ido,hiaba kerem ha haza er o faradt es valoban az mert rendszerint bealszik es enni sem nagyon akar..en fenn tudnek lenni ejszaka is ha a kapcsolatom a tet de o nem tud..kimerult es nem is valtoztathato a helyzet a korulmeny sem!
2017. jún. 9. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!