Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Általában mindenkinek van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általában mindenkinek van kedvenc exe, vagy ez nálam egyéni hülyeség? Ti is hasonlóan gondoltok a volt kapcsolataitokra?

Figyelt kérdés

Bár most nincs barátom, de nem annak köszönhető, hogy sokszor eszembe jutnak a régebbi kapcsolataim és tulajdonképpen három olyan volt barátom van, akiket még mindig szeretek.Igaz, velük sosem voltam komolyabb haragban és nem is haraggal váltunk szét, csak valahogy megszakadt a kapcsolat...De tudom, hogy ha újra találkoznánk, ott folytatnánk, ahol abbahagytuk.

Persze akivel haraggal váltunk el, azzal nem kezdeném újra, rá nem szoktam nosztalgikusan gondolni,bár őfelé is megbékéltem, csak vele tartom a három lépés távolságot.Ennyi a különbség.


2015. máj. 2. 18:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem nem is volt még kapcsolatom :D
2015. máj. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 To7ka ***** válasza:

Hehe, ez érdekes hangzik!:)

Nekem 3 jelentősebb volt kapcsolatom van, sokáig úgy gondoltam a szerelemre is (újabbak esetén), hogy volt egy nagy egész mennyiség (amivel szeretni tudtam), és elsősorban a jelentősebb, de néha 1-1 aktív rövidebb kapcsolat is elvitt ebből "szeleteket", így jelenleg egy érzelmi roncs vagyok. Utána rájöttem, hogy ennek nincs sok értelme mert csak magamat szivatom vele, azóta praktikus okokból túlléptem az exek hiányolásán.

Gondolj bele, olyan mint a dohányzás. Előnyöd nem sok lesz belőle (ideges vagy menj el futni), hátrányod annál több, és még költséges is... Arról is leszoksz, mert rájössz, eldöntöd, kiszámolod.

Téged is ahogy egyre jobban zavarnak ezek a régi kapcsolatok, akár befolyásolják a mostaniakat, vagy az ismerkedést, érdemes átgondolni van-e értelme.

(a kedvenc otthon sarokban-sírós emberkéknek megjegyezném hogy de, az érzelmi ragaszkodás is teljesen hasonló döntésen múlik, csak vagy akar valaki elég erős lenni hozzá, vagy nem.. Az emlék, akár az érzelem is megmarad, de értelmesebben tárolod el, mint kellemes emléket nem mint hiányt. Imádok síelni, évek óta nincs rá pénzem, félelmetesen kellemes emlékek fűznek hozzá, remek sport, várom a következő intenzív kimerítő alkalmat, addig meg nem sírok miatta, mert attól még senkinek se lett jobb..)

2015. máj. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!