Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti szoktatok emlékezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti szoktatok emlékezni régi kapcsolataitokra? Milyen volt, hogy volt. Meg ilyenek? Ti már éreztetek valaha ilyensmit? Többi lent.

Figyelt kérdés

Gondolok én itt egy konkrét esetre!

Első szerelem, én (lány) akkoriban 14 ő 13 éves volt...

Megismerkedtünk, és tetszettünk egymásnak, kb. 2 nyarat voltunk együtt... Ezeknek mind 5 éve már...

Én maradtam olyan amilyen akkoriban is voltam, csendes, meghúzódottab, ő meg egy kicsapongó vagyányfiú lett....

Az a helyzet, hogy effektie el is felejtettem már, de a minap amikor megláttam összeszorúlt a szívem, és hevesebben vert, úgyanis első nagy szerelmem volt, és csak abból az okból kifolyólag vettettem végt a kapcsolatnak mert benne túlságosan tomboltak a hormonok, én meg még nem akartam szeretkezni... Így lemaradtam róla, és ezt nagyon bánom, mert tényleg nagyon szerettem, s erre igazából csak most jövök rá...Neki is nekem is kapcsolatunk van, de azért az ő arcáról is sokminden leolvasható volt...

Meglehet, hogy ő is úgy érez mint én...?

Fiúk, szerintetek?



2013. dec. 27. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:

NE BÁND, jól tetted.


Amúgy igen,én is szoktam visszaemlékezni.

F18

2013. dec. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
sose bánd, hogy így történt!
2013. dec. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi, aranyosak vagytok!:)

Kicsit nehéz, mert eddig eszembe se jutott, most meg hirtelen mindenféle dolog eszembe jutott...:P

2013. dec. 27. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!