Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lehet a probléma?

Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy kiégtem.. Már nagyon sok mindent kipróbáltam amit akartam voltam sok nővel 20-45 éves korig egyel, kettővel, van egy 5 milliós autóm, quad..ami egy 26 éves férfinak kellhet a mai világban. Kint dolgozok külföldön, anyagi problémám se nagyon van.. Otthon van egy bűbájos barátnőm havi 2x találkozunk hétvégente.. minden oké vele is így fogad el ahogy vagyok. Rengetek Barátom van kint is otthon is..Nyaralni 3-4 havonta járunk.. nem Európába. de csak telnek a napok és semmi nem történik..valamiért azt érzem hogy céltalan az életem.

#megoldás #optimizmus pff
2017. jún. 9. 20:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Na látod, én már 70 felett vagyok. Kocsim csak akkor volt, amikor a feleségem megengedte, hogy az én nevemen legyen, most éppen nem ez a helyzet. A nőket annyira ismerem, amennyire meg lehet ismerni egyetlen nőn keresztül az egész női természetet, ha kellően hosszú ideig van vele az ember (50 év). Nagyon kevés barátom van és utálok nyaralni és utazni, zavar az idegen környezet. Rengeteg dolog érdekel és folyamatosan rácsodálkozom a világra és az emberekre. És csak telnek a napok, új és új feladatok vannak előttem, alig bírok velük, mindig van valami cél még előttem.
2017. jún. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A céltalanság szerintem valamilyen formában betegség,mert az egészséges embernek mindig vannak céljai,persze normális,elérhető célok,nem álomvilág.

Az 5 millás kocsi,stb. nem számítanak semmit,mert mindenhez hozzá lehet szokni és egy idő után nincs bennük semmi különleges,illetve mindenre rá lehet unni.

Életünk egyik célja a gyerekvállalás,felnevelés,a gyerek,akire büszkék vagyunk,a gyerek segítése egy összetartó családban.

Vannak nagyon komoly hobbik is,amiket élvezettel lehet csinálni és amik nagyon komoly célokat tudnak támasztani az embernek.

Ilyenekkel próbálkozz.

2017. jún. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Unod ezeket, mert neked rutin. Találj ki valamit, ami kihívás, és/vagy beteljesületlen álom! Tanulj meg búvárkodni, mászd meg a Himaláját, írj egy regényt! Csak te tudod, hogy mi dobna fel.
2017. jún. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!