Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem igazságtalanság ez az egész?

Nem igazságtalanság ez az egész?

Figyelt kérdés
Hogy aki már nem rendelkezik előnyös külsővel, akinek nincs, szép, aranyos arca, az érje be akárkivel, jöjjön össze akit dob neki a gép, mert ő nem szép. Én sajnos nem vagyok valami szép, a környezetemtől minig megkapom, hogy jaj pedig szép vagyok, pedig tudom, hogy nem. Anyám már pszichológushoz küldene, mert nagyon lebecsülöm magam, de egyszerűen nem tudok pozitivan tekinteni magamra, amiatt se, mert még senkin nem láttam, hogy akarna engem igazán, sosem közelednek felém, néha azt érzem, mintha félnének velem beszélni. Igaz, nagyon hangulat ember vagyok, szóval hirtelen van jó kedvem, aztán meg nagyon rossz, de tudom azt tesz egy lápattal rá a dologgal, hogy nem vagyok szép. Ruházatilag mindig adok magamra, szeretem a divatot, de a fejemet sajnos nem lehet lecserélni. Ha lenne annyi pénzünk legszivesebben átplasztikáztatnám az egészet. A legjobb barátnőm is mindig azzal van, hogy a külsőmmel nincs baj, csak is a hozzáállásommal és néha a viselkedésmmel van probléma, mivel, bevallom néha mogorva is vagyok, de ez mind amiatt van, hogy utálom magam. Úgy érzem örökre egyedül maradok... 18/L

2017. jún. 7. 20:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%
Férfit akarsz? Akkor keress egyet és mutasd neki a közeledésed. Utána lesz barátod. Ennyi, nem kell bonyolítani ezt.
2017. jún. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Dobj egy képet és akkor megmondom, hogy kinek van igaza.
2017. jún. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%

18 évesen mindenki szép.

Csak sajnos magukat nem látják annak az emberek. Tudom, milyen, én is voltam annyi idős. Idősebben meg csak ámulok, milyen szépek a fiatalok. Mindenkiben van valami ragyogó szépség.

2017. jún. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%

Miért szerinted minden fiú, férfi előnyös külsővel, helyes arccal rendelkezik? Nemcsak szép emberek léteznek. És mégis a legtöbben párkapcsolatban élnek.

És ha ennyien mondják, hogy nincs baj a külsőddel, akkor valószínűleg nincs is. Nem kell tökéletes modellnek lenni, elég ha normális, átlagos vagy.

2017. jún. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%

Egyébként igaza van a 3-asnak. Persze én is elégedetlen voltam sokszor tizenévesen, huszonévesen. Aztán most visszanézem a régi fényképeket és nem értem, hogy mi bajom volt :) Semmi baj nem volt velem.

Szóval csak élvezd az életet, és ne azon sopánkodj, hogy nem vagy olyan, mint x vagy y, mert egyszer csak azt veszed észre, hogy elmúlt 10-20 év és te azzal töltötted, hogy mindig aggodalmaskodsz valami miatt.

2017. jún. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%

"18 évesen mindenki szép.

Csak sajnos magukat nem látják annak az emberek. Tudom, milyen, én is voltam annyi idős. Idősebben meg csak ámulok, milyen szépek a fiatalok. Mindenkiben van valami ragyogó szépség."

Jaja. Egyik barátnőm mindig úgy mesélt magáról, mintha valami gnóm lett volna tinikorában. Aztán mutatott fotót, majdnem hátast dobtam, olyan gyönyörű tini volt (most is szép lány, de értitek miről beszélek).

Mondta, hogy az akkori "barátai" (fiúk-lányok vegyesen) hitették el vele, hogy ronda...no comment. :(

2017. jún. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha akarsz küldj 1 képet! Megmondom,hogy nekem tetszel vagy nem! Nem fogok finomkodni. :D

De tudod nem lehet mindenkinek megfelelni,szóval nem lehet tetszeni sem mindenkinek.

Egyébként én is "kicsit" ilyen vagyok,mint te! :(

F/22

2017. jún. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Jöhet egy morcos pofa ;(
2017. jún. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
78%
Hogy akarsz mast szeretni ha meg magadat sem tudod?
2017. jún. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
45%

Itt egyedül az a baj, hogy nulla önbizalmad és önbecsülésed, plusz túlságosan függsz a külvilágtól. Fogadd el magad úgy ahogy vagy. Itt kezdődik minden, ez az alapja a boldogságnak.

Ne siránkozz! Fiatal vagy, 18 éves, előtted az egész élet. Ne foglalkozz ennyire a szerelemmel, magadra kellene először koncentrálnod!

Viselkedésben, hozzáállásban változtass, mert senki nem szereti a mogorva embereket. Légy pozitív, vidám, mosolygós, szeress élni. Így akaratlanul is vonzod az emberek. Ne erőltesd a fiúkat, nem baj, ha körülötted mineki azzal foglalkozik, majd neked is lesz, ha eljön rá az időd.

Elősorban ne másoktól várd a visszaigazoló, hízelgő, mézes szavakat. Mondhat neked bárki akármit, míg te nem hiszed el. Önámításokba pedig ne keverdj. :) Visszacsap, de kegyetlenül.

2017. jún. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!