Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rendkívül könnyű kizökkenteni...

Rendkívül könnyű kizökkenteni a lelki egyensúlyomból. Hogy tudnám ezt kiküszöbölni?

Figyelt kérdés
Ez főleg akkor jön elő ha valami balhé van. Legtöbbször nem is velem történik akkor is. Mondjuk épp pár hete volt hogy valami összeszólalkozás volt az utcán meg majdnem bunyó lett, és amint meghallottam az üvöltözést felment a pulzusom kb 200-ra. Tehát olyan dolgok is kizökkentenek amik nem is velem történnek és ilyenkor eszméletlenül feszülté válok.
2017. jún. 10. 18:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Erzekeny vagy a kulso ingerekre. Tul empatikus vagy, hamar felveszed a kulvilagbol jovo rezgeseket. En ugyan ez vagyok, ha mellettem ul egy rossz kedvu ember, kepes vagyok atvenni a rezgeset, es en is rossz kedvu leszek. Pl volt mar olyan velen, hogy a buszon verekedtek ossze, es en sirtam egesz nap, es beletelt 3 napba, vagy tobb napba, hogy megemesszem. Tehat ez egy adottsag, ha lehet igy nevezni. Ezt lehet hatranynak es elonynek is felfogni. Azt mondom, az elmedet erositsd.
2017. jún. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!