Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nőknek tényleg ennyire...

A nőknek tényleg ennyire könnyű mint ahogyan látszik?

Figyelt kérdés

Itt arra gondolok, hogy szakítottam egy lánnyal de kb 2 hét után már volt neki más (nekem is, de ugyan úgy azért vonzódtam hozzá mármint ahhoz a lányhoz akivel szakítottam)


Nekik meg mindig van egy barát a talonban, akivel bármikor lehet valami és nem sokáig szinglik. Abszolút nem viseli meg őket semmi nagyon sokszor úgy érzem, mintha nem is lennének érzéseik és mégis minden megy nekik lazán.


Kihasználva érzem magam sokszor így szakítások után, egy tárgynak de komolyan.


2016. dec. 28. 12:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűbb:

- ha jól nézel ki és társasági ember vagy akkor könnyű

- ha nem akkor nehéz.

Fiúknál és lányoknál egyaránt. Ismerek lányokat is akik nagyon elveszettek ilyen téren.

2016. dec. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez talán nem az ivari hovatartozástól függ, hanem a lelki alkattól.Ha gyorsan van valaki más, akkor talán nem is volt ott mély érzelem.
2016. dec. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy jól kinézőnek sem feltétlenül könnyű, főleg, ha megviseli a szakítás, vagy ha nagyon válogatós.
2016. dec. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!