Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Jóindulatú, naív kavarogép...

Jóindulatú, naív kavarogép vagyok férfi létemre. Sok bajt okoztam, emiatt elhatároztam és már évek óta inkább nem is beszélek senkivel. Ha genetikai a dolog megváltozhatok valaha?

Figyelt kérdés

Soha nem akarok rosszat, de soha nem tudom mi az amit nem szabad szóba hozni. Nem érzékelem azokat a helyzeteket amik árnyaltak. Mindent szó szerint veszek. Nagyon naív vagyok! Apám volt ilyen, öt sokszor meg is verték emiatt, soha nem voltak barátai.

Sajnos akaratlanul tettem keresztbe barátaimnak. Mondjuk nem vettem észre hogy egy csajnak én tetszem és nem hagytam teret a barátomnak aki szerelmes volt belé.

Vagy a legjobb barátom aki volt, ö randizott a szeretöjével, miközben azt mondta a csajának hogy a húga fog majd hazajönni külföldröl (ami igaz is) Na én láttam a szeretövel, de nem esett le a szitu, a barátnöjével összefutottam és mondtam neki hogy megjött a pasija húga (nem ismerem a csajt amúgy, rég nem lakott itthon), ott ülnek egy étterem teraszán. Persze így lebukott, engem aztán megvert. A barátság vége. Eszembe se jutott hogy megcsalja a nöjét. Mások szerint fel kellett volna ismernem a szitut és befogni.

Ezután döntöttem úgy hogy inkább nem is beszélek senkivel. Már évek óta tartom is, semmi bajt nem is okoztam!

Viszont eléggé becsavarodtam a magánytól. Sajnos ez a keverés genetikai, nem fogom kinöni vagy ilyesmi. Lehet bármi esély hogy levetközöm valaha és lehetnek egyszer újra emberi kapcsolataim, barátaim?


2017. máj. 22. 08:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok benne biztos, hogy szükséges ezt levetkőzni.

Ha extrovertált vagy, gyorsan szerzel új ismertségeket, mindig lesz kinek az életét felkavarnod, ami sok izgalommal járhat számodra, ami éltethet téged.


Ebben a szituban az lenne a cél, hogy találj egy olyan barátot vagy párkapcsolatot, akivel együtt csináljátok ezt, és együtt élvezitek, akivel hasonló személyiségek vagytok :)

2017. máj. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Basszus, tele van barmokkal-már megbocsáss- a környezetedben és magadat hibáztatod..?????? Na ne csináld!!

Nehogy már elnézést kérj hogy élsz!! Ezért verhették meg apádat még levegőt venni is félt szerintem na ez öröklődhet...ne legyél már nyuszi:)!!

2017. máj. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

nyugi, az a normális, ahogy te gondolkodsz, csak a világ sz@r, és főleg a közeg, amiben mozogsz. márpedig ez a sz@r világ éppen hogy a legértékesebb embereket veti ki magából, akik nem sodródnak az árral.

Keresd olyan emberek barátságát, ahol alapértéknek számít az őszinteség, a nyíltszívűség, köztük majd könnyebben kiigazodsz, és értékelni fognak.

Csak tipp, de hívő, vallásos emberek között - felekezettől függetlenül - könnyebben találsz majd.

2017. máj. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Kiről írtad ezt az álkérdést? Valakit tönkre akarsz tenni?!
2017. máj. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy benned van a hiba 😊
2017. máj. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 acelsziv ***** válasza:
35%
Sheldon te vagy az?
2017. máj. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék egy ilyen nyíltszívű havernak (még akkor is, ha amúgy esetleg nem vagy egy IQ bajnok, bár a kettő szerintem nem függ feltétlenül össze) :)
2017. máj. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem tok jo haver lennel!!!! Ha maganyos vagy irj nyugodtan.Sok mindenrol lehet velem beszelgetni!
2017. máj. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
she L'Don:-D
2017. máj. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!