Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyesek hogy tudják meginni a...

Egyesek hogy tudják meginni a kávét feketén? Én tejjel cukorral és tejszínhabbal tudom csak. De eleve nem vok oda a kávéjért.

Figyelt kérdés
2017. jún. 11. 20:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én általában feketén iszom. Néha rakok bele egy kis cukrot, de a tej szerintem nagyon elrontja. Nagyon szeretem a kávé ízét, néha kávébabot is szoktam rágcsálni. De hát ízlések és pofonok. Én a tejes-cukros-tejszínhabos kávét nem szeretem.

18/L

2017. jún. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%

Kávézni nem kötelező!


Fura forma vagy, érdekes hogy két mondatot le tudsz írni, és a harmadiknál leszel buta...


Éljenek a trollok!

2017. jún. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%

Hogy igyák,hupililán?

Hát még írni sem tudsz,ember!

:)

2017. jún. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
a troll az aki más topikját videóját spammeli széjjel. Én nem trollkodom, eleve ez az én topicom :P
2017. jún. 11. 21:00
 5/13 anonim ***** válasza:
15%

Én a sörrel vagyok így; soha nem fogom elfogadni, hogy nem tetteti minden egyes ember, hogy szereti, hanem önszántukból isszák, és jól is esik nekik.

Az emberi ízlés furcsa tud lenni...

2017. jún. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
a sörtől is hányok.
2017. jún. 11. 21:05
 7/13 anonim ***** válasza:
11%
A sört mindenki tetteti. Csak menőségből isszák, viszont a kávét imádom :D Na, az rohadt finom!
2017. jún. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
73%

Mert egyeseknek más az ízlése, mint a tied. Most erre mit lehet válaszolni, milyen magyarázatot adjak? :D

Én is feketén iszom, se cukor, se tej, és imádom. Nyilván finom, őrölt kávét iszok így, egy automatás löttybe nekem is kell cukor.

Ja, és a sör ízét is szeretem, nekem ízlik a kesernyés íze. Viszont a keserű likőröket már nem bírom.

Szóval ez az egyéni ízlés kérdése :)

2017. jún. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Négy alap íz van:


Sós- édes - savanyú- keserű


Valaki a keserűt is szereti.


Én pl a kávét sok tejjel iszom mert nekem úgy jobban hat, meg van is értelme.

A sörnek meg odáig vagyok az ízéért.

Semmi nem üdít jobban...


Én a pálinkát gyűlölöm mert nem érzem az ízét, van olyan ásványvíz amit nem tudok lenyelni szintén az íze miatt, és az erős sem az erősségem.

2017. jún. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Többféle kávé van és többféle ízlés van. Én például nem vagyok nagy kávé rajongó, de néha jól esik és akkor van hogy akár feketén iszom. Ittam már olyat ami borzalmas volt, még annyi cukorral is, hogy megállt benne kb a kanál és olyat is, ami élvezet volt az utolsó cseppig. Pedig én se gondoltam hogy feketén igazán élvezetek egy kávét. Mondjuk ami nagyon ízlett, az nem olcsó instant kávé volt, hanem frissen darált "minőségi". Ezzel nem azt mondom, hogy az összes instant kávé rossz és minden minőségibb meg zseniális, csak azért lehet különbség ilyen téren is. Amúgy tényleg nem kötelező se kávét, se sört inni, ha nem ízlik ne igyad, ilyen egyszerű:D
2017. jún. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!