Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik a homoszexualitásról...

Akik a homoszexualitásról vitatkoznak, azoknak miért fontos, hogy ez természetes-e?

Figyelt kérdés

Sose értettem ezt a vitát arról, hogy természetes-e. Ha sikerül bebizonyítani, hogy természetellenes, akkor mi van? És hogy természetes? Az jó, ami természetes? Pl. tök természetes, hogy a kardszárnyú delfin megeszi a fókát, de a fóka k---ra nem örül neki. És ha természetellenes, akkor mi van? Akkor most, hogy tudjuk, bokán lehet rúgni a melegeket? Ami természetes az miért szinonimája a jónak? A természetellenes miért a rossznak? Mi a baj azzal, ha valami természetellenes?

És ami természetes, az miért dicséretes? Nem vagyok meleg, de ezt többször kiírtam már, és sose kaptam választ rá. A kérdésem ERRE irányul, nem egy újabb vitát akarok kirobbantani a 2 oldal képviselői közt, ami teljesen szétoffolja a kérdést.


2017. jún. 12. 17:59
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Nekem nincs bajom a melegekkel, de ha lenne, tuti hogy nem attól változna meg, hogy természetes-e vagy nem. És ha elfogadom őket, akkor sem azért teszem, mert 2 farkas az erdőben meleg.
2017. jún. 12. 18:00
 2/14 anonim ***** válasza:
45%
Ezért te most elindítasz egy újabb vitát?
2017. jún. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
17%
engem nem erdekekelnek, amig nem masznak ram vagy nem a szemem lattara fajtalankodnak addig a kutyat se erdekli hogy mi csinalnak.
2017. jún. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Miért ne tenném? (Olvastad az utolsó mondatot?)



Az is természetes, hogy ha bejössz a területemre, szétkaptak. Meg az, hogy berakom a tojásod a fészkedbe, a te gyerekeidet meg kilököm.

2017. jún. 12. 18:03
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy sikerült a kérdésre válaszolni... Nem azt kérdeztem, hogy kit zavar.
2017. jún. 12. 18:04
 6/14 anonim ***** válasza:
15%

Rengeteg dolgot fel lehet hozni a melegség ellen, ráadásul mentális betegségnek is minősül.

Ha ezt a fajta mentális betegséget el lehet fogadni, és nem szabad még csak ajánlani sem nekik egy pszichológust, akkor a pszichiátrián lévő kócosokról is le lehetne venni a kényszerzubbonyt és a nagyvilágba ereszteni őket, nem?

Egyébként nem vagyok ellenük (velük sem), amíg kimaradnak az LBGTQP+ társaságokból, viszont valamiért nagy hajlamot éreznek rá, hogy köztük legyenek, szóval nem szabadna ennyire félvállról vennünk őket. :)

2017. jún. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Hát, én ismerek olyat, aki elment pszichiáterhez, nem történt vele semmi. Szerintem a te válaszod tényként kezel valamit, amit az orvosok se tudnak biztosan, ettől még persze lehet ez a véleményed.



Eddig nem érzem, hogy túl sokan a kérdésre válaszoltak volna.

2017. jún. 12. 18:08
 8/14 anonim ***** válasza:
66%

Nos, pl azért nem mindegy, hogy természets-e, mert ha valaki elhiteti fals érvek által a befolyásos emberekkel, hogy mintha a homoszexualitás természetellenes volna, akkor esélyesen úgy viszonyulna(k) ehhez, mint az előző: elmebajnak tekintené, persze tévesen.


Egyébként én is hetero vagyok.


Bár az eddigi etológiai (állatviselkedéstan) kutatások szerint minden emlős állat biszex. Az ember meg sokban hasonlít az emlős állatokra, eleve emlős az ember is, lásd: anyamell, anyaméh.


A masszázs miért volna természetellenes? A homoerotika is egyfajta masszázs.


Ma már, aki megüt egy értelmi színvonalat, van annyira felvilágosult, hogy a szexet NEM pusztán a szaporodás eszközének tekinti. Ahogy az emlős állatok se, és az emberek se tekintik csupán annak, hanem élvezetből IS teszik. Ennél fogva a homoerotika is természetes.


Más kérdés, hogy kinek milyen a saját ízlése az élvezetkeltésre, és a saját teste élvezetére. De az már nem a természetesség kérdése, hanem egyéni ízlés kérdése.


Egyébként manapság Magyarországon, és számos más országban a homoszexualitás, biszexualitás NEM számít pszichés problémának. Természetesen.

2017. jún. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
49%
Tényleg nem értem, hogy miért hiányzik egyes emberknek a veszekedés.
2017. jún. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
47%
Isten teremtményei ők is, isten pedig nem követ el hibákat.
2017. jún. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!