Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen kíméletes, de mégis...

Milyen kíméletes, de mégis hatásos méregtelenítő, béltisztító rostanyagot ismertek? Fontos, hogy természetes legyen, folyamatosan alkalmazható és olcsó. És ne okozzon kontrollálhatatlan hasmenést.

Figyelt kérdés
Sajnos colitis ulcerosám (fekélyes vastagbél gyulladás) volt (nem gyógyítható), ami másfél év gyógyszer és diéta után most tünetmentes. Az orvosom javasolta, hogy figyeljek a rendszeres és kímélő béltisztításra, regenerálásra. Ezzel a betegséggel a teljes kiőrlésű termékek, apró magvas gyümik fogyasztása TILOS. Valamilyen más megoldást keresnék, ami tartósan segít megőrizni a belek és a szervezet egészségét.

2015. jún. 11. 11:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Zöldségek, "legális" gyümölcsök szerintem megfelelőek. Nekem például azóta nincs szorulásom, mióta sok gyümölcsöt, főleg banánt eszek.
2015. jún. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Igen sok gyumolcs, mint pl szilva,barack,banan,szolo,cseresznye szoval a szezonnak megfelelo gyumolcsok,zoldsegek. Ill. Van meg utifumaghej ami hatasos ha megis hasmenesed van. En reggelre reszelt almat eszek makkal banannal es utifumaghejjal. Meg fontos a minosegi zsirok fogyasztasa ami segiti a gyogyulast, pl a paleo dieta erre alapoz. Nekem gyomornyalkahartya gyulladasom volt es szepen rendbe hozta. Visszaterve a beltisztitashoz:kovafold rendszeres fogyasztasa, ha nem birod az izet rakj bele citromot. Van meg a feher urom tea bar ezt inkabb meregtelenitesre ajanlom. Nagyon eros az ize.
2015. aug. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!