Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire fontos férfi szemmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos férfi szemmel egy nő természetes megjelenése? N

Figyelt kérdés

Mennyire baj, ha egy nőn minden eredeti? Se műköröm, se magassarkú, se csíkszemöldök, se szolizott bőr, se festett haj, se tetoválás, se kihívó ruha, ilyen modern jelenségek, semmi, látszólag nem foglalkozik magával.

Az baj, ha egy nő régimódi, csak a haját, bőrét ápolja, figyel a táplálkozására, rendszeresen mozog, minden természetes rajta, de így ennyi. "Mint a középkorban." Ez unalmas vagy pozitív?


2016. ápr. 19. 17:17
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Pozitív. Én például nem merek olyan "nőkkel" ismerkedni akik lebarnítják magukat, műköröm, egy tonna sminkjük van, stb.
2016. ápr. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Emberfüggő én jobban szeretem ezt a mentalitást de ettől még se jobb se kevesebb nem vagy :)
2016. ápr. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem attól, hogy csinosan felöltözik, magassarkút vesz, attól még természetes marad. Nálam a nem természetes, a műmell, műköröm, műhaj, műszáj, stb. Egy festett haj, nem extrém szerintem. 26/f
2016. ápr. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ehhez annyit tudnék hozzáfűzni, hogy a hozzám legközelebbi nagyváros Budapest, és én ennek nem nagyon tudok örülni ha ismerkedni próbálok, mert amiket felsoroltál, az ottani nők többségére jellemző. Van még mellette néhány extra, pl cigi, leopárd mintás táska, flegma viselkedés, undorító beszéd...

Szóval a kérdésedre válaszolva, nagyon fontos a természetesség.

2016. ápr. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#3: persze de most képzeld el magad magassarkúban, mennyire kényelmes, egészséges? Max egy pár óráig elmegy.:-)

A festett haj a bőrnek nagyon káros szerintem...

2016. ápr. 19. 17:28
 6/9 anonim ***** válasza:
Nagyon fontos (szerintem) és mindenképpen pozitívum, nem szeretem, ha egy nő mű. 23F
2016. ápr. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én pont ezt a stílust kedvelem. Illetve egy kis diszkrét sminket elviselek a nőn, de műkörömtől, csík szemöldöktől, szolitól sikítófrászt kapok. Hajfesték még oké, ha nem nagyon extrém, bár szerintem is káros.

Bár én már ugye régimódi vagyok: 41/F

2016. ápr. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 schamuelson ***** válasza:

Mennyire fontos a természetesség? Egyénfüggő - ízlés dolga. Számomra nagyon vonzó tulajdonság. Csodálkozom is azon a megfogalmazáson, hogy ez "mennyire baj?".

Szerintem ettől egyáltalán nem lesz valaki unalmas. Viszont egyértelműen pozitívvá csak akkor válik ez a tulajdonság, ha ez a természetesség nem okoz nála kisebbségi érzést. Így is jól érzi, szereti magát, és nem valamiféle igénytelenségből ered. Tehát az általad leírtak szerint egyértelműen pozitív dolog. Csak azt illetve azokat kell megtalálnod, akik ugyanígy gondolkodnak ebben a kérdésben.

Megjegyzem, a középkorban is megvoltak a házipraktikák: arcpirosító, hajszínező trükkök, parókák, stb.

2016. ápr. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egyénfüggő. Attól függ kit akarsz felszedni.

Én például azt szeretem ha a minél természetesebb egy nő. Se smink, se festék, se műköröm, se tetoválás, se ruha. A piercing, kihúzott szemöldök, kitömött száj, mell iszonyat taszít, olyan nővel akinek ilyen van tutira nem jönnék össze. De valakinek biztosan ez is bejön, mert látok ilyen párokat. Mondjuk ott a pasi is olyan, hogy hányni lehetne a viselkedésétől.

2016. ápr. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!