Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gáz, ha bárkinek megteszek...

Gáz, ha bárkinek megteszek bármit és jól érzem magam tőle?

Figyelt kérdés

Valamiért azt hiszem, hogy ha mindig mindenkinek próbálok a kedvében járni (nem nyomulósan, az olyat én is utálom), akkor szeretni fognak.

Tehát akárki-akármit kér tőlem lehetőségem szerint mindig megteszem. És, ha a köszönés elmarad, akkor is jobban érzem magam a dologtól.


Vicces, hogy ettől függetlenül még nem különösebben használtak ki, vagy legalábbis nem veszem észre.

Egy srácról tudok, aki mindig elfelejti megadni (lassan 1 éve) az ötezer forintomat és bulikban továbbra is lehúzogat fél doboz cigikkel meg apróságokkal, de őszintén nem tudom annyira komolyan venni a dolgot, hogy határozottan lépjek fel és visszakérjem, pedig eléggé szegényesen költekezem.


A gáz az, hogy barátnőt nem nagyon tudok így szerezni, pedig már lassan 18 vagyok...


Mit tegyek?


2017. jún. 12. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos Kérdező, olyan remek világot élünk, ahol az önzetlenség irtandó, üldözendő negatív tulajdonság. Az emberek bizalmatlanok, és - sokszor joggal - minden jótétemény mögött csapdát meg érdeket keresnek, mondván, senki sem Mikulás. Mióta a demokráciából a hülyék diktatúrája lett és a korrupció az ország természetes állapota, a lakosság ezt látja követendő példának, hogy tapossuk el a másikat, kövessünk el minél nagyobb görénységet mások rovására, így lehet elismerést és tiszteletet szerezni. Az értékteremtést, jószándékot pedig megvetendőnek, "idejét múlt" dolognak tartják. Ezért tart ott az ország, ahol, nem másért.
2017. jún. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1-est adom :)

Én is olyan vagyok, mint te, úgy vagyok vele, hogy miért ne segítenék vagy adnék másnak, ha ez nekem nem okoz semmi gondot. Én már odáig jutottam, hogy arra tettem fel az életem, hogy másokon segítsek. Az eléggé elkeserít, hogy sokan azt hiszik, hogy valamit várok cserébe, és kicsit olyan, mintha emiatt nem annyira bíznának bennem...

2017. jún. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem gáz de lesznek akik kifognak használni. Majd utána leszoksz róla.
2017. jún. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!