Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem akarok élni, de öngyilkos...

Nem akarok élni, de öngyilkos sem tudnék lenni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Igazából már évek óta bennem van ez az érzés és nem tudok vele mit kezdeni. 17 éves fiú vagyok.

Egyszerűen nem látom semmi értelmét az életemnek, de nincs olyan kiváltó, rossz ok, ami miatt az öngyilkosságra fanyalodnék, szánalmasnak tartom.


Minden este lefekvéskor reménykedem, hogy nem kelek fel reggel és csalódott vagyok, amikor mégis.


Sokszor próbálok direkt minél veszélyesebben élni, hátha valami megöl, de semmi... Szívesen cserélnék egy haldokló emberrel, hogy had élhesse ő az életem, csak hagy haljak meg.


Mit tegyek?


2017. jún. 13. 13:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Mit is tegyél? Légy férfi!!
2017. jún. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ne csináljál semmit
2017. jún. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2.es nem azt irtan hogy öngyilkos legyen:D csak hogy ne nyafogjon:D
2017. jún. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Rebekacsa válasza:
Ha már ennyire unatkozol, akkor keress okot. Legalább egy okot. KERESS OKOT? HOGY HAD MARADHASS ÉLETBE: Fontos ember vagy. Nem véletlenül születtél. Nem ismerlek, (egyértelműen. :) ) de én máris tudok, okot mondan, hogy miért élj. Élj, hogy tanulhass. Most nem a matematikai egyenletekre gondolok, azokat én sem tanulom. :D Arra gondolok, h tanulhass... pl mondjuk úszni. Ha pl a saját világod, nem érdekel, akkor ott van a tengeri világ. A sok apró hal, akiknek szintén van miért élniük. Az egyiknek gyűjtögetés a feladata, a másiknak, az h vadásszon. Élj, hogy segíthess. Akár egy néninek aki át akar menni a zebrán de szegényke béna és fél. :D Segíts neki, nyugodtan. Élj, hogy..... válaszolhass az üzenetemre. :)
2017. jún. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem az a baj, hogy nem tudod lekötni magad. Én adrenalin-függő vagyok és sokszor ugyanezt érzem. De a halál utáni életben nem hiszek, így inkább kiélvezem életem minden egyes másodpercét. :) Minél izgalmasabb, annál élménytelibb a napom.

Keressd meg te is a célodat! Leld meg magadat! Találd meg a közösségedet, szervezz programokat! Alkoss, mozogj sokat! Csinálj valamit, amitől hasznosnak érzed magad! Dolgozz, segíts be a házimunkába, ismerkedj és a legfontosabb: mozdulj ki otthonról! Kösd le magad! Ha nincs ötleted, privibe írj és segítek. :D

Hidd el, ha másért nem is, de az élményekért érdemes élni és a kötelességeinkkel nap mint nap megküzdeni. Persze, abszolút elégedett és boldog sosem lehetsz hosszabb távon, de egy kis időre az adrenalin és az endorfin segít, hogy boldog legyél és ne borulátó, kedvszegett. Hessegesd el a negatív gondolataidat és érzelmeidet. Láss egy icipicit pozitívabban, mint ahogy eddig. Kezdetnek megteszi. De a legfőbb, hogy ne várd a változást, hanem idézd elő! Ha igazán akarod, meng tudod valósítani! Nekem is sikerült, neked is fog!

2017. jún. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Már én is kerestem hogy lehet-e valahol olyat hogy "eladományozod" az összes épp szervedet, és cserébe fájdalommentes halált kapsz, de még nem sikerült ilyet találnom. De én is erre gondoltam, hogy cserélni valakivel, hogy legyen is értelme valakinek élni helyettem.
2017. jún. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne törődj az itélkező kritkius emberekkel! Igenis legyél érzelmes és ne törődj #1 és a sleppjével.
2017. szept. 19. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!