Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek ha öngyilkos...

Mit tegyek ha öngyilkos akarok lenni, mert unom az életem?

Figyelt kérdés

Nem történik semmi benne, ha mégis valami történik, az rossz.


Nem feltétlenül akarok öngyilkos lenni, csak szép lassan meghalni. Gondolkodtam már arról, hogy nem eszek-iszok, vagy télen az utcára költözöm, és megfagyok.


Hiszek az újjászületésben, és teljesen új életet akarok...


18/F


2015. szept. 11. 15:23
 1/9 anonim ***** válasza:

Ne csináld, ez hülyeség


Próbálj ki új sportokat, szerezz barátokat, stb...

2015. szept. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ha nem teszel érte, akkor nem is fog történni benne semmi.
2015. szept. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát én is unom az életem, de mégsem akarok öngyilkos lenni. Már rég rájöttem, hogy az életemnek semmi értelme nincs, de ezt csak úgy tárgyilagosan megállapítottam, egy cseppet sem estem ettől kétségbe. Elkezdhetnék siránkozni, bőgni, sajnáltatni magam, öngyilkoskodni, hogy semmit nem ér az életem, rosszul érezhetném magam stb, de nem teszem, mert minek(!?), fölösleges energiapocsékolás lenne. Unalmas az élet ez tény, de én megpróbálom érdekesebbé tenni, úgy hogy egy csomó mindent kipróbálok, hátha egyszer találok valamit ami nem hagy hidegen, ami tényleg érdekel, ami lázba hoz.
2015. szept. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Keress egy dilidokit és egy fullos MILF-et...vagy egyben a kettőt!


[link]

2015. szept. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kb én is ilyen bután gondolkodtam tizenévesen. Aztán rájöttem hogy tenni kell azért hogy értelme legyen az életnek. Meghalni meg fogsz mindenképp, nem kell siettetni, nincs értelme. Addig is csinálj számodra jó és érdekes dolgokat. Tedd amit tenni akarsz, sok boldogság érhet még így, sok kalandban lehet részed, stb. De ha csak sajnálkozol és ülsz otthon akkor persze hogy unalmas. Mindenkinek az lenne. Kezdj el utazgatni, láss világot, lehet hogy csak egy nyomasztó környezetben vagy, változás kéne. Vagy járj emberek közé többet. Sportolj...
2015. szept. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Tedd meg. Hiszen úgy is ez lenne a vége nem? Csak felgyorsítod a folyamatot. Unod az életed, és ez csakis a TE hibád. Felesleges az önsajnáltatás, felesleges ez a kérdés hiszen már meghoztad a döntésed, csak véleményt akarsz. (Aki komolyan véget akar vetni az életének az nem ír a gyakori kérdésekre.)


Nos, tegyük fel hogy megölöd magad és létezik a reinkarnáció.

Gondolkozz. Hányan születnek Európába, és hányan a fejlődő világba (Afrika, Dél-Amerika országai stb)? Európa országainak korfája elöregedő, csekély, elenyésző az esély arra hogy a jelenlegi helyzetednél jobb helyre születsz. Arról nem is beszélve hogy inkább az unalom kínozzon mintsem pl.: olyan apát kapjak aki egy erőszaktevő, fogyatékos testet stb kellemetlen dolgot az életbe ami TÉNYLEGES okot ad arra hogy felvágd az ereid és minél hamarabb távozz.


A másik.. minden vallás elítéli az öngyilkosságot. Számomra személy szerint ez gyávaság, gyengeség. Az etióp kisgyerek fejében az öngyilkosság meg sem fordul! Ő szerinted unatkozik? Szenved.

A buddhizmus szerint az öngyilkosok a tettükhöz méltóan kapnak új földi porhüvelyt, mondjuk patkányéban.

Tanulni vagy itt. Meg kell tanulnod a negatív érzéseket, hogy a boldog transzcendens világban értékelni tudd azokat (most éppen az unalmat kellene kezelned, ezt a spleen-t..). Ha megszakítod a folyamatot, újra kezded, de sakkal mélyebb pontról!

2015. szept. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tegyél bármit, de egy dolgot semmiképpen ne tegyél, ne öld meg magad — mert az a lehető legrosszabb projekt ami létezik a világon. Reinkarnáció ide vagy oda, azt még a Dalai láma sem mondja, hogy jogos lenne az öngyilkosság azért, mert valaki hamarabb szeretne egy másik testben ujjászületni. Több beszéde is van, amiben ez ellen emel határozott kifogást, keress rá, biztosan megtalálod. Ha már a buddhizmusnál tartunk, akkor inkább törekedj a buddhává válásra itt a földön és ha sikerül, akkor halálod után egészen biztos, hogy szintet ugrasz és felkerülsz egy magasabb rendű létformába. Vagy ha ez túl sok, akkor egy meglehetősen egyszerű, könnyű és tulajdonképpen közhelyes megoldást is tudnék javasolni: kezdj udvarolni egy szép lánynak, azaz keress egy barátnőt. :-)
2015. szept. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tudhatod mit hoz a jövő. Lehet holnap szerelmes leszel...Az élet: Egyszer fent, egyszer lent. /nő, 30-as/
2015. szept. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
öld meg magad
2015. szept. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!